Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 38, tento týden 94, tento měsíc 532, tento rok 532
Objednat

Vyklízení Trutnov

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Trutnov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Trutnově poskytne? Nejen v Trutnově a širokém okolí Trutnovska poskytujeme již řadu let kompletní a profesionální vyklízecí služby. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY v Královehradeckém kraji dnes a denně zajišťuje kvalitní vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení garáží, vyklízení sklepů i vyklízení a likvidace pozůstalostí. Vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory.
Vždy vám ručíme za celkový průběh vyklízení a vyklízecích prací. Veškeré úkony poskytují pouze zkušení a zodpovědní pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ oblečení ve žlutých stejnokrojích. Vaše domácnosti nejen kvalitně vyklidíme, ale kompletně se postaráme o odvoz veškerého vyklízeného materiálu a předmětů včetně jejich ekologické likvidace ve sběrných dvorech. Sklo, dřevo, papír, železo, látky či plasty, o vše se postaráme za vás.
Vyklízecí servis vám zajistíme neomezeně 24 hodin denně včetně víkendů i svátků, a to vždy za stejných cenových podmínek, na základě našeho ceníku vyklízecích prací. V případě zájmu nabízíme i demolice dřevěných a zděných budov, přičemž se opět postaráme o kompletní odvoz a likvidaci veškerých odpadů a sutí. Vstřícnost, komunikativnost i ochota jsou samozřejmostí u všech franchisantů sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, kteří vám zajišťují a poskytují vyklízecí služby v Trutnově i jeho okolí.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Trutnově, ale i v celém okrese Trutnov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Trutnově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Trutnov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Trutnově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Trutnově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Trutnově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Trutnově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Trutnově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Trutnově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Trutnově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Trutnově. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Trutnově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Trutnově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Trutnově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.