Objednat

Stěhování Tachov, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Tachov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Tachově poskytne? Nejen v Tachově, ale v celém širokém okolí Tachovska poskytujeme kompletní, spolehlivé a odborné vyklízecí služby. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY zajišťuje na Tachovsku vyklízení chat i chalup, bytů, pozůstalostí, garáží, ale i vyklízení kanceláří, obchodů, prodejen, ubytoven nebo třeba skladů a sklepů. Vždy se vám postaráme o odvoz vyklízených starých a nepotřebných věcí do sběrných dvorů. Vyklízíme i pozemky, zahrady nebo například stavební materiály.

Co vyklízíme

Ručíme za celkový průběh námi poskytovaných vyklízecích prací. Veškeré služby poskytujeme 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků. Pro všechny máme jednotné a přehledné ceny, neúčtujeme žádné další poplatky. Demontáže jsou součástí námi poskytovaných likvidačních služeb. Na Tachovsku vyklízíme nejen nábytek ale i veškeré druhy materiálů z vyklízených nemovitostí, domácností či skladů. Vyklízíme a čistíme veškeré bytové i nebytové prostory.

Obraťte se na nás

Prostřednictvím objednávkového formuláře si u naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ zadejte poptávku po libovolných službách, a naši technici vás v co nejkratším možném termínu zkontaktují. Domluví s vámi celý průběh akce a o vše ostatní se postarají. Vy už se jen přesvědčíte o našich schopnostech, a o naší profesionalitě. V Tachově vám vždy velmi rychle a spolehlivě zajistíme kompletní vyklízecí servis.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Tachov

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Tachově, ale i v celém okrese Tachov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Tachově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Tachov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Tachově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Tachově zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Tachově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Tachov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Tachově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Tachově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Tachově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Tachově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Tachově. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Tachově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Tachově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Tachově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Tachově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Tachově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.