EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Tachov

Vyklízení Tachov

Vyklízení Tachov

Vyklízení Tachov - Nejen v Tachově, ale v celém širokém okolí Tachovska poskytujeme kompletní, spolehlivé a profesionální vyklízecí služby. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY zajišťuje na Tachovsku vyklízení chat i chalup, vyklízení bytů, vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení garáží, ale i vyklízení kanceláří, vyklízení obchodů, vyklízení ubytoven nebo třeba vyklízení skladů. Vždy se vám postaráme o odvoz vyklízených, starých a nepotřebných věcí do sběrných dvorů. Vyklízíme i pozemky nebo například stavební materiály.
Ručíme za celkový průběh vyklízení. Vyklízecí práce poskytujeme 24 hodin denně, včetně víkendů i svátků. Pro všechny máme jednotné a přehledné ceny, neúčtujeme žádné další poplatky. Demontáže jsou součástí námi poskytovaných vyklízecích služeb. V Tachově vyklízíme nábytek a likvidujeme veškeré druhy materiálů z vyklízených nemovitostí, vyklízených domácností i skladů. Vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory.
Prostřednictvím objednávkového formuláře si u naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ zadejte poptávku po vyklízecích službách, a naši technici vás v co nejkratším možném termínu zkontaktují. Domluví s vámi celý průběh vyklízení a o vše ostatní se už postarají. Vy už se jen přesvědčíte o našich schopnostech, a o naší profesionalitě. V Tachově vám vždy velmi rychle a spolehlivě zajistíme kompletní vyklízecí servis.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Tachově, ale i při vyklízení v celém okrese Tachov! Nenabízíme levné vyklízení v Tachově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Tachově. Před vyklízením v Tachově nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Tachově si prohlédněte náš ceník vyklízení Tachov (viz vyklízení Tachov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Tachově zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Přejete si uklidit a hledáte v Tachově spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Tachově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Tachov

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Tachově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Tachově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Tachově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Tachově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Tachově. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Tachově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Tachově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Tachově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Tachově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Tachově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook