Objednat

Stěhování Frýdek-Místek, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Frýdek-Místek a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce ve Frýdku-Místku poskytne? Ve Frýdku-Místku a jeho okolí vám kdykoli zajistíme profesionální a spolehlivé vyklízecí služby, poskytované pod kvalitní prověřenou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stejně jako ve Frýdku, tak i v celém Moravskoslezském kraji neomezeně, 24 hodin denně vyklízíme domácnosti, vyklízíme bytové i nebytové prostory, vyklízíme pozemky, ale vyklízíme i zemědělské usedlosti, vyklízíme sklepy a garáže.

Co vyklízíme

Vyklidíme nejen běžný nábytek, porcelán, knihy, dřevo, elektroniku ale také sutě, stavební materiály nebo pneumatiky a plasty. Veškerý odpad vynosíme, naložíme a odvezeme do sběrných dvorů, kde se postaráme o ekologickou likvidaci tohoto odpadu.

Obraťte se na nás

Naši pracovníci, s mnoholetou zkušeností a praxí v oboru vyklízení a stěhování jsou vám kdykoli k dispozici. Pro všechny máme jednotné a přehledné ceny dle našeho ceníku vyklízecích prací. Se společností EXTRA VYKLÍZENÍ o vás bude ve Frýdku Místku kvalitě a spolehlivě postaráno při jakémkoli druhu vyklízecích činností.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Frýdek-Místek

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení ve Frýdku-Místku, ale i v celém okrese Frýdek-Místek! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Frýdku-Místku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Frýdek-Místek ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Frýdku-Místku zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si ve Frýdku-Místku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Frýdku-Místku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Frýdek-Místek vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Frýdku-Místku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Frýdku-Místku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Frýdku-Místku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Celý proces vyklízení ve Frýdku-Místku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Frýdku-Místku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Frýdku-Místku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Frýdku-Místku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Frýdku-Místku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Frýdku-Místku. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Frýdku-Místku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.