Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 45, tento týden 87, tento měsíc 631, tento rok 631
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Frýdek-Místek

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Frýdek-Místek a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce ve Frýdku-Místku poskytne? Ve Frýdku-Místku a jeho okolí vám kdykoli zajistíme profesionální a spolehlivé vyklízecí služby, poskytované pod kvalitní prověřenou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stejně jako ve Frýdku, tak i v celém Moravskoslezském kraji neomezeně, 24 hodin denně vyklízíme domácnosti, vyklízíme bytové i nebytové prostory, vyklízíme pozemky, ale vyklízíme i zemědělské usedlosti, vyklízíme sklepy a garáže.

Co vyklízíme

Vyklidíme nejen běžný nábytek, porcelán, knihy, dřevo, elektroniku ale také sutě, stavební materiály nebo pneumatiky a plasty. Veškerý odpad vynosíme, naložíme a odvezeme do sběrných dvorů, kde se postaráme o ekologickou likvidaci tohoto odpadu.

Obraťte se na nás

Naši pracovníci, s mnoholetou zkušeností a praxí v oboru vyklízení a stěhování jsou vám kdykoli k dispozici. Pro všechny máme jednotné a přehledné ceny dle našeho ceníku vyklízecích prací. Se společností EXTRA VYKLÍZENÍ o vás bude ve Frýdku Místku kvalitě a spolehlivě postaráno při jakémkoli druhu vyklízecích činností.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Frýdek-Místek

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení ve Frýdku-Místku, ale i v celém okrese Frýdek-Místek! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Frýdku-Místku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Frýdek-Místek ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Frýdku-Místku zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 000 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši TOP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 252 37 195, DIČ: 252 37 195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Frýdku-Místku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Frýdku-Místku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Frýdku-Místku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Celý proces vyklízení ve Frýdku-Místku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Frýdku-Místku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Frýdku-Místku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Frýdku-Místku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Frýdku-Místku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Frýdku-Místku. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Frýdku-Místku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.