EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Frýdek-Místek

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení ve Frýdku-Místku a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? Ve Frýdku-Místku a jeho okolí vám kdykoli zajistíme profesionální a spolehlivé vyklízecí služby, poskytované pod kvalitní prověřenou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Stejně jako ve Frýdku, tak i v celém Moravskoslezském kraji neomezeně, 24 hodin denně vyklízíme domácnosti, vyklízíme bytové i nebytové prostory, vyklízíme pozemky, ale vyklízíme i zemědělské usedlosti, vyklízíme sklepy a garáže.
Vyklidíme nejen běžný nábytek, porcelán, knihy, dřevo, elektroniku ale také sutě, stavební materiály nebo pneumatiky a plasty. Veškerý odpad vynosíme, naložíme a odvezeme do sběrných dvorů, kde se postaráme o ekologickou likvidaci tohoto odpadu.
Naši pracovníci, s mnoholetou zkušeností a praxí v oboru vyklízení a stěhování jsou vám kdykoli k dispozici. Pro všechny máme jednotné a přehledné ceny dle našeho ceníku vyklízecích prací. Se společností EXTRA VYKLÍZENÍ o vás bude ve Frýdku Místku kvalitě a spolehlivě postaráno při jakémkoli druhu vyklízecích činností.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení ve Frýdku-Místku, ale i v celém okrese Frýdek-Místek! Nenabízíme levné vyklízení ve Frýdku-Místku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Frýdek-Místek ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Frýdku-Místku zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook