EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Domažlice

Vyklízení Domažlice

Vyklízení Domažlice

Vyklízení Domažlice - Vyklízení v Domažlicích a v širokém okolí Domažlic, vám profesionálně a rychle zajistí naše vyklízecí společnost, která je členem spolehlivé franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízíme a likvidujeme pro fyzické osoby, podnikatele, pro společnosti i úřady. Nepřetržitě, 24 hodin denně vám zajistíme na základě vaší objednávky dokonalý vyklízecí servis.
Vyklízíme byty, vyklízíme chaty i chalupy, vyklízíme firmy, vyklízíme sklady, ale zajistíme vám i vyklizení pozemků a zahrad. Vyklízíme obchody, vyklízíme prodejny, ale vyklízíme i ubytovny nebo pensiony. Pro všechny klienty máme jednotné a přehledné ceny za vyklízení, platné pro celou ČR. Vyklízecí služby poskytujeme včetně sobot, nedělí i svátků, a to bez jakýchkoli příplatků. Veškeré vyklízecí práce jsou prováděny kvalitními a zkušenými pracovníky sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.
Veškeré druhy a typy vyklízení si u naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ můžete objednat prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo přes centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. V co nejkratším možném termínu se vám ozvou naši technici a domluví s vámi termín a podmínky realizace vyklízení. Přenechte nám vaše starosti spojené s vyklízením a my se postaráme, abyste se stali našimi dalšími spokojenými klienty.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Domažlicích, ale i při vyklízení v celém okrese Domažlice! Nenabízíme levné vyklízení v Domažlicích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Domažlicích. Před vyklízením v Domažlicích nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Domažlicích si prohlédněte náš ceník vyklízení Domažlice (viz vyklízení Domažlice ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Domažlicích zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Přejete si uklidit a hledáte v Domažlicích spolehlivou úklidovou firmu na mytí oken či jiné úklidové služby? Objednejte si u nás úklid a mytí oken!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Domažlicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Domažlice

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Domažlicích. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Domažlicích . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Domažlicích od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vaše vyklízecí služby v Domažlicích byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Domažlicích byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Domažlicích, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Domažlicích, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Domažlicích, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Domažlicích. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Domažlicích. Skutečně naprostá spokojenost.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook