Objednat

Stěhování Domažlice, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Domažlice a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Domažlicích poskytne? Vyklízení v Domažlicích a v širokém okolí Domažlic, vám profesionálně a rychle zajistí naše specializovaná společnost, která je členem spolehlivé franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízíme a likvidujeme pro fyzické osoby, podnikatele, společnosti ale i pro úřady. Nepřetržitě, 24 hodin denně vám zajistíme na základě vaší objednávky dokonalý vyklízecí servis.

Co vyklízíme

Vyklízíme byty, chaty i chalupy, firmy, sklady, garáže i sklepy, ale zajistíme vám i úklidy pozemků či zahrad. Vyklízíme obchody, prodejny, hotely, ubytovny nebo pensiony. Pro všechny klienty máme jednotné a přehledné ceny, platné po celé ČR. Vyklízecí služby poskytujeme včetně sobot, nedělí i svátků, a to bez jakýchkoli příplatků. Veškeré naše práce jsou prováděny kvalitními a zkušenými pracovníky sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Obraťte se na nás

Veškeré druhy a typy vyklízecích služeb si u naší celorepublikové sítě můžete objednat prostřednictvím online objednávkového formuláře, nebo přes centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. V co nejkratším možném termínu se vám ozvou naši technici a domluví s vámi termín a podmínky realizace vašeho požadavku. Přenechte nám vaše starosti spojené s vyklízením nepořádku a my se postaráme, abyste se stali našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Domažlice

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Domažlicích, ale i v celém okrese Domažlice! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Domažlicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Domažlice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Domažlicích zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Domažlicích zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Domažlicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Domažlice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Domažlicích. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Domažlicích . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Domažlicích od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vaše vyklízecí služby v Domažlicích byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Domažlicích byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Domažlicích, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Domažlicích, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Domažlicích, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Domažlicích. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Domažlicích. Skutečně naprostá spokojenost.