Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 22, tento týden 66, tento měsíc 421, tento rok 421
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Rychnov nad Kněžnou

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Rychnov nad Kněžnou a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Rychnově nad Kněžnou poskytne? V Rychnově nad Kněžnou a celém jeho okolí nabízíme kompletní, kvalitní a profesionální vyklízecí služby. Vyklízíme domácnosti, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme chaty i chalupy. Zajistíme a poskytneme vám vyklízení podkroví a půd, vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí, ale i vyklízení skladů nebo zemědělských usedlostí. Kromě vyklízení vám zajistíme i kompletní stěhovací služby.

Co vyklízíme

Vyklidíme vám veškeré harampádí a nepořádek ve vašich nemovitostech, na vašich zahradách nebo ve vašich garážích či halách. Naše vyklízecí služby jsme schopni vám poskytnout každý den bez ohledu na to, jedná-li se o víkendy nebo svátky. Kdykoli si zadejte své požadavky na vyklízení do našeho objednávkového formuláře a už jen vyčkejte na to, až vás zkontaktuje náš odborný technik.

Obraťte se na nás

Postaráme se vám o celý proces vyklízení, bez ohledu na to, o jak velký rozsah vyklízecích prací se jedná. Zajistíme veškeré obalové materiály a pytle, zajistíme správný a dostatečný počet zkušených pracovníků, zajistíme včasné přistavení kontejneru či kontejnerů potřebných pro daný druh vyklízení. Všichni pracovníci naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ budou potěšeni, pokud nás oslovíte se svým požadavkem na libovolné vyklízecí služby.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Rychnov nad Kněžnou

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Rychnově nad Kněžnou, ale i v celém okrese Rychnov nad Kněžnou! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Rychnově nad Kněžnou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Rychnov nad Kněžnou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Rychnově nad Kněžnou zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Rybitví 294, 533 54 Pardubice
počet franchisových licencí: 3
FranchisantAgapé cz, s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U Myslivny 495/20, 500 08 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 2
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: K Dolíkám 809/8b, 503 11 Hradec Králové
počet franchisových licencí: 3

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerPetr Matoušek
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U Konopáče 484, 517 50 Častolovice
PartnerCHARKIN group s.r.o.
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha-Velká Chuchle

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Vaše vyklízecí služby v Rychnově nad Kněžnou byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Rychnově nad Kněžnou byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Rychnově nad Kněžnou, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Rychnově nad Kněžnou, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Rychnově nad Kněžnou, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Rychnově nad Kněžnou. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Rychnově nad Kněžnou. Skutečně naprostá spokojenost.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Rychnově nad Kněžnou . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Rychnově nad Kněžnou od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Rychnově nad Kněžnou. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.