EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Praha 3

Vyklízení Praha 3

Vyklízení Praha 3

Vyklízení Praha 3 - Stejně tak jako na Praze 3, tak i ve všech částech Prahy vám zajistíme a poskytneme profesionální vyklízecí služby pod garantovanou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vysoký standard všech našich vyklízecích služeb vám po celé Praze poskytneme neomezeně 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky.
Takto časově neomezeně vám v Praze 3 poskytneme vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení domácností, vyklízení bytů, vyklízení sklepů, vyklízení garáží. Zajistíme vám vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí, vyklízení zemědělských usedlostí, vyklízení ubytoven nebo vyklízení prodejen či obchodů. Vyklízíme a likvidujeme nejen nábytek, ale i veškeré druhy materiálů, jako je sklo, papír, kov, plasty nebo stavební materiál a sutě.
Všechny vyklízecí práce jsou poskytovány zkušenými a pracovitými členy sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, a to jak v Praze, tak i na celém území České republiky. Vyklízecí služby poskytujeme pro všechny za jasně a velmi přehledně stanovených cenových podmínek na základě ceníku vyklízení. Bude nám ctí, pokud budeme moci naše vyklízecí služby poskytnout i vám.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení na Praze 3, ale i při vyklízení v celé městské části Praha 3! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 3, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 3. Před vyklízením na Praze 3 nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb na Praze 3 si prohlédněte náš ceník vyklízení Praha 3 (viz vyklízení Praha 3 ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 3 zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Praha 3

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 3. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 3 . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 3 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 3 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 3, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 3, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 3, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 3. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 3. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 3 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook