Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 43, tento týden 85, tento měsíc 629, tento rok 629
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Praha 3

vyklízení a vyklízecí práce

Potřebujete sehnat odborníky na kvalitní a levné vyklízení v městské části Praha 3 a hledáte specializovanou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze 3 poskytne? Stejně tak jako na Praze 3, tak i ve všech částech Prahy vám zajistíme a poskytneme profesionální vyklízecí služby pod garantovanou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vysoký standard všech našich vyklízecích služeb vám po celé Praze poskytneme neomezeně 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky.

Co vyklízíme

Takto časově neomezeně vám v Praze 3 poskytneme vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení domácností, vyklízení bytů, vyklízení sklepů, vyklízení garáží. Zajistíme vám vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí, vyklízení zemědělských usedlostí, vyklízení ubytoven nebo vyklízení prodejen či obchodů. Vyklízíme a likvidujeme nejen nábytek, ale i veškeré druhy materiálů, jako je sklo, papír, kov, plasty nebo stavební materiál a sutě.

Obraťte se na nás

Všechny vyklízecí práce jsou poskytovány zkušenými a pracovitými členy sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, a to jak v Praze, tak i na celém území České republiky. Vyklízecí služby poskytujeme pro všechny za jasně a velmi přehledně stanovených cenových podmínek na základě ceníku vyklízení. Bude nám ctí, pokud budeme moci naše vyklízecí služby poskytnout i vám.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha 3

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení na Praze 3, ale i v celé městské části Praha 3! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze 3, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha 3 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 3 zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 000 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši TOP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 252 37 195, DIČ: 252 37 195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJindřich Grolmus
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U papírny 784/5, 170 00 Praha 7
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJaroslav Mrazík
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Makovského 1177/1, 163 00 Praha 17
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

Partnerstehovaniprahaking
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 3. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 3 . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 3 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 3 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 3, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 3, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 3, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 3. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 3. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 3 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.