EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Jindřichův Hradec

Vyklízení Jindřichův Hradec

Vyklízení Jindřichův Hradec

Vyklízení Jindřichův Hradec - Franchisová společnost EXTRA SLUŽBY působí se svými vyklízecími pracemi v Jindřichově Hradci a jeho okolí již řadu let. Vyklízíme domy před rekonstrukcí, vyklízíme kanceláře, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme sklady, garáže, půdy i sklepy. Odvádíme stoprocentní a kvalitní práci bez ohledu na to, jaký druh materiálů potřebujete vyklidit a zlikvidovat.
Naše společnost si zakládá na profesionálním přístupu a kvalitních vyklízecích službách, které poskytujeme neomezeně 24 hodin denně. Neomezeně je vám k dispozici i centrální zelená linka 800 66 88 88, kde můžete libovolně objednávat své poptávky po vyklízecích službách. Na základě vaší objednávky vám vyklidíme a zlikvidujeme veškerý odpad a nepořádek z libovolně velkých bytových i nebytových prostor.
Veškeré vyklízecí práce poskytujeme nejen v Jindřichově Hradci, ale samozřejmě i po celé České republice. Pro všechny poskytujeme naše vyklízecí práce za jasně daných a přehledných cenových podmínek na základě našeho ceníku vyklízení. Vyklízíme nejen domácnosti a nemovitosti, ale od nepořádku vyklízíme i pozemky nebo například nepotřebný stavební materiál. EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás zárukou jistoty a kvality.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Jindřichově Hradci, ale i při vyklízení v celém okrese Jindřichův Hradec! Nenabízíme levné vyklízení v Jindřichově Hradci, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Jindřichově Hradci. Před vyklízením v Jindřichově Hradci nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Jindřichově Hradci si prohlédněte náš ceník vyklízení Jindřichův Hradec (viz vyklízení Jindřichův Hradec ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Jindřichově Hradci zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Jindřichův Hradec

Vaše vyklízecí služby v Jindřichově Hradci byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Jindřichově Hradci byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Jindřichově Hradci . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Jindřichově Hradci, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Jindřichově Hradci, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Jindřichově Hradci, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Jindřichově Hradci. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Jindřichově Hradci. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Jindřichově Hradci od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Jindřichově Hradci. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook