Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 0, tento týden 42, tento měsíc 356, tento rok 4 808
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Jindřichův Hradec

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Jindřichův Hradec a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Jindřichově Hradci poskytne? Franchisová společnost EXTRA SLUŽBY působí se svými vyklízecími pracemi v Jindřichově Hradci a jeho okolí již řadu let. Vyklízíme domy před rekonstrukcí, vyklízíme kanceláře, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme sklady, garáže, půdy i sklepy. Odvádíme stoprocentní a kvalitní práci bez ohledu na to, jaký druh materiálů potřebujete vyklidit a zlikvidovat.

Co vyklízíme

Naše společnost si zakládá na profesionálním přístupu a kvalitních vyklízecích službách, které poskytujeme neomezeně 24 hodin denně. Neomezeně je vám k dispozici i centrální zelená linka 800 66 88 88, kde můžete libovolně objednávat své poptávky po vyklízecích službách. Na základě vaší objednávky vám vyklidíme a zlikvidujeme veškerý odpad a nepořádek z libovolně velkých bytových i nebytových prostor.

Obraťte se na nás

Veškeré vyklízecí práce poskytujeme nejen v Jindřichově Hradci, ale samozřejmě i po celé České republice. Pro všechny poskytujeme naše vyklízecí práce za jasně daných a přehledných cenových podmínek na základě našeho ceníku vyklízení. Vyklízíme nejen domácnosti a nemovitosti, ale od nepořádku vyklízíme i pozemky nebo například nepotřebný stavební materiál. EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás zárukou jistoty a kvality.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Jindřichův Hradec

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Jindřichově Hradci, ale i v celém okrese Jindřichův Hradec! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Jindřichově Hradci, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Jindřichův Hradec ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Jindřichově Hradci zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantBRUKVA STĚHOVÁNÍ s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Mánesova 46, 370 01 České Budějovice
počet franchisových licencí: 2

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Vaše vyklízecí služby v Jindřichově Hradci byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Jindřichově Hradci byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Jindřichově Hradci . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Jindřichově Hradci, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Jindřichově Hradci, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Jindřichově Hradci, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Jindřichově Hradci. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Jindřichově Hradci. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Jindřichově Hradci od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Jindřichově Hradci. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.