EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Šumperk

Vyklízení Šumperk

Vyklízení Šumperk

Vyklízení Šumperk - Stejně jako v Šumperku, tak i v jeho širokém okolí vyklízíme a stěhujeme pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Na Šumpersku vám kdykoli na základě vaší objednávky vyklidíme bytové i nebytové prostory, vyklidíme domácnosti, vyklidíme a zlikvidujeme pozůstalosti, vyklidíme chaty a chalupy nebo vyklidíme sklady, haly, kanceláře i pozemky. Vyklízíme i zemědělské usedlosti nebo nemovitosti před rekonstrukcí.
Jakýkoli druh vyklízecích prací vám poskytneme kdykoli, 24 hodin denně, a to včetně sobot, nedělí i svátků. Vyklízíme a likvidujeme veškeré druhy materiálů, jako jsou plasty, pneumatiky, dřevo, sklo, plechy, látky a papíry. Větší a rozměrné předměty rozebereme a demontujeme tak, aby bylo možno je naložit a zlikvidovat. Veškeré tyto služby vám zajistí a poskytnou zkušení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.
Naší prioritou při poskytování kompletních vyklízecích služeb je spokojený a stálý zákazník. Vždy uděláme maximum, abyste se i vy stali našimi stálými zákazníky, kteří budou nejen v Šumperku využívat naše služby zaměřené na vyklízení. Poskytujeme a budeme poskytovat pouze kvalitní a kompletní servis od počátečních příprav až po samotné dokončení vyklízecích prací.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Šumperku, ale i při vyklízení v celém okrese Šumperk! Nenabízíme levné vyklízení v Šumperku, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Šumperku. Před vyklízením v Šumperku nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Šumperku si prohlédněte náš ceník vyklízení Šumperk (viz vyklízení Šumperk ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Šumperku zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Šumperk

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Šumperku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Šumperku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Šumperku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Šumperku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Šumperku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Šumperku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Šumperku. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Šumperku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Šumperku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Šumperku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook