Objednat

Stěhování Šumperk, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Šumperk a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Šumperku poskytne? Stejně jako v Šumperku, tak i v jeho širokém okolí vyklízíme a stěhujeme pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Na Šumpersku vám kdykoli na základě vaší objednávky vyklidíme bytové i nebytové prostory, vyklidíme domácnosti, vyklidíme a zlikvidujeme pozůstalosti, vyklidíme chaty a chalupy nebo vyklidíme sklady, haly, kanceláře i pozemky. Vyklízíme i zemědělské usedlosti nebo nemovitosti před rekonstrukcí.

Co vyklízíme

Jakýkoli druh vyklízecích prací vám poskytneme kdykoli, 24 hodin denně, a to včetně sobot, nedělí i svátků. Vyklízíme a likvidujeme veškeré druhy materiálů, jako jsou plasty, pneumatiky, dřevo, sklo, plechy, látky a papíry. Větší a rozměrné předměty rozebereme a demontujeme tak, aby bylo možno je naložit a zlikvidovat. Veškeré tyto služby vám zajistí a poskytnou zkušení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Obraťte se na nás

Naší prioritou při poskytování kompletních vyklízecích služeb je spokojený a stálý zákazník. Vždy uděláme maximum, abyste se i vy stali našimi stálými zákazníky, kteří budou nejen v Šumperku využívat naše služby zaměřené na vyklízení. Poskytujeme a budeme poskytovat pouze kvalitní a kompletní servis od počátečních příprav až po samotné dokončení vyklízecích prací.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Šumperk

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Šumperku, ale i v celém okrese Šumperk! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Šumperku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Šumperk ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Šumperku zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Šumperku zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Šumperku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Šumperk vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Šumperku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Šumperku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Šumperku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Šumperku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Šumperku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Šumperku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Šumperku. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Šumperku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Šumperku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Šumperku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.