Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 26, tento týden 26, tento měsíc 512, tento rok 4 964
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Ústí nad Labem

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Ústí nad Labem a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Ústí nad Labem poskytne? V Ústí nad Labem a jeho krásném okolí profesionálně vyklízíme domácnosti i obchodní společnosti. Zajistíme vám vyklizení bytu, vyklizení domu, vyklizení a likvidaci pozůstalosti, ale i vyklizení nábytku, vyklizení sklepa nebo vyklizení garáže či půdy. Veškeré vyklízení nemovitostí zajišťujeme nepřetržitě pod značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.

Co vyklízíme

Všichni profesionálové ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ vám poskytnou své vyklízecí služby nejen v Ústí nad Labem, ale kompletně po celé České republice. Poskytujeme ten nejkvalitnější vyklízecí servis pro soukromé osoby i firmy za jednotné a příznivé ceny dle našeho ceníku vyklízení. Své objednávky můžete kdykoli zadávat prostřednictvím jednoduchého a přehledného formuláře.

Obraťte se na nás

Vyklízíme nábytek, porcelán, sklo, domácí elektrozařízení, kuchyňské spotřebiče, knihy, již nepotřebné drobnosti z domácností, zahradní nábytek, nepotřebné stavební materiály, suť i těžká břemena či výrobní stroje. V Ústí nad Labem jsme kdykoli připraveni poskytnout vám své vyklízecí práce na špičkové úrovni.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Ústí nad Labem

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Ústí nad Labem, ale i v celém okrese Ústí nad Labem! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Ústí nad Labem, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Ústí nad Labem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Ústí nad Labem zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Děkuji za poskytnuté vyklízení v Ústí nad Labem . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Ústí nad Labem byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Ústí nad Labem byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Ústí nad Labem, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Ústí nad Labem. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Ústí nad Labem, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Ústí nad Labem, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Ústí nad Labem. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Ústí nad Labem. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Ústí nad Labem od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.