EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Ústí nad Labem

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení v Ústí nad Labem a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? V Ústí nad Labem a jeho krásném okolí profesionálně vyklízíme domácnosti i obchodní společnosti. Zajistíme vám vyklizení bytu, vyklizení domu, vyklizení a likvidaci pozůstalosti, ale i vyklizení nábytku, vyklizení sklepa nebo vyklizení garáže či půdy. Veškeré vyklízení nemovitostí zajišťujeme nepřetržitě pod značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.
Všichni profesionálové ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ vám poskytnou své vyklízecí služby nejen v Ústí nad Labem, ale kompletně po celé České republice. Poskytujeme ten nejkvalitnější vyklízecí servis pro soukromé osoby i firmy za jednotné a příznivé ceny dle našeho ceníku vyklízení. Své objednávky můžete kdykoli zadávat prostřednictvím jednoduchého a přehledného formuláře.
Vyklízíme nábytek, porcelán, sklo, domácí elektrozařízení, kuchyňské spotřebiče, knihy, již nepotřebné drobnosti z domácností, zahradní nábytek, nepotřebné stavební materiály, suť i těžká břemena či výrobní stroje. V Ústí nad Labem jsme kdykoli připraveni poskytnout vám své vyklízecí práce na špičkové úrovni.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Ústí nad Labem, ale i v celém okrese Ústí nad Labem! Nenabízíme levné vyklízení v Ústí nad Labem, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Ústí nad Labem ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Ústí nad Labem zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook