EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888


Objednat

Vyklízení Třebíč

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ

VYKLÍZENÍ TŘEBÍČ

Vyklízení Třebíč - Stejně tak jako v Třebíči, tak i v širokém okolí Třebíčska vám zajistíme a poskytneme kompletní vyklízecí služby. Veškeré vyklízení bytových i nebytových prostor vám zajistíme pod záštitou spolehlivé franchisové sítě EXTRA SLUŽBY, která v Třebíči poskytuje ty nejkvalitnější vyklízecí práce. Své služby poskytujeme jak fyzickým osobám, tak i podnikatelům a právnickým subjektům.

Zajišťujeme kompletní vyklízení domácností, vyklízení bytů, vyklízení sklepů, vyklízení podkroví, vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí, vyklízení chat a chalup, ale provádíme i vyklízení kanceláří nebo firemních objektů. Vyklízíme i nestandardní objekty, jako jsou například školy, školky, obchody, restaurace nebo divadla a hotely.

Vždy ručíme za celkový průběh vyklízení. Veškeré požadavky po vyklízecích službách můžete zadávat přes náš objednávkový formulář vyklízení nebo telefonním hovorem na linku 800 66 88 88. Naši odborní technici s vámi už domluví celý průběh vyklízecího procesu. V Třebíči je pro vás síť EXTRA VYKLÍZENÍ připravena kdykoli uskutečnit vaše požadavky vyklízecích prací.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Třebíči, ale i při vyklízení v celém okrese Třebíč! Nenabízíme levné vyklízení v Třebíči, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Třebíči.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Třebíči, ale i při vyklízení v celém okrese Třebíč! Nenabízíme levné vyklízení v Třebíči, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Třebíči.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Třebíči zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Třebíč

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Třebíči od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Třebíči. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Třebíči. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Třebíči byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Třebíči. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Třebíči byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Třebíči, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Třebíči, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Třebíči, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Třebíči. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook