Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 0, tento týden 71, tento měsíc 385, tento rok 4 837
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Znojmo

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Znojmo a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce ve Znojmě poskytne? Franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám ve Znojmě, ale i v celém Znojemském kraji poskytne a zajistí dokonalé vyklízecí práce při vyklízení bytů, vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení domácností, ale i při jakémkoli druhu vyklízení bytových i nebytových prostor. Vyklízíme nejen nábytek, ale vyklízíme veškeré druhy materiálů, jako jsou plasty, sklo, látky, papíry, keramika, pneumatiky nebo například stavební materiály a sutě.

Co vyklízíme

Na vyžádání vám zašleme na osobní prohlídku našeho odborného technika, aby stanovil rozsah vyklízecích prací a zajistil správný počet pracovníků, pracovní nástroje, vhodné automobily a dostatečný počet obalových materiálů a pytlů. V případě potřeby se samozřejmě postará i o přistavení kontejneru či kontejnerů na odpad, pro daný druh vyklízení. Veškeré vyklízecí služby poskytujeme nepřetržitě, 7 dní v týdnu.

Obraťte se na nás

Všichni členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, kteří vám budou zajišťovat vyklízení vaší nemovitosti jsou velmi zkušení a proškolení pracovníci. Prioritou námi poskytovaných vyklízecích služeb je spokojenost našich klientů. Pro všechny vyklízíme a stěhujeme za jasně a přehledně daných cenových podmínek na základě našeho ceníku vyklízení. Nemáme žádné skryté příplatky. Vždy uděláme maximum pro to, abyste se ve Znojmě stali i vy našimi dalšími, spokojenými zákazníky.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Znojmo

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení ve Znojmě, ale i v celém okrese Znojmo! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Znojmě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Znojmo ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Znojmě zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantČestmír Adamac
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Černuc - Miletice 31, 273 24
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Znojmě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Znojmě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Znojmě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Znojmě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Znojmě. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení ve Znojmě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Znojmě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Znojmě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Znojmě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Znojmě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.