EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Znojmo

Vyklízení Znojmo

Vyklízení Znojmo

Franchisová síť EXTRA SLUŽBY vám ve Znojmě, ale i v celém Znojemském kraji poskytne a zajistí dokonalé vyklízecí práce při vyklízení bytů, vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení domácností, ale i při jakémkoli druhu vyklízení bytových i nebytových prostor. Vyklízíme nejen nábytek, ale vyklízíme veškeré druhy materiálů, jako jsou plasty, sklo, látky, papíry, keramika, pneumatiky nebo například stavební materiály a sutě.

Na vyžádání vám zašleme na osobní prohlídku našeho odborného technika, aby stanovil rozsah vyklízecích prací a zajistil správný počet pracovníků, pracovní nástroje, vhodné automobily a dostatečný počet obalových materiálů a pytlů. V případě potřeby se samozřejmě postará i o přistavení kontejneru či kontejnerů na odpad, pro daný druh vyklízení. Veškeré vyklízecí služby poskytujeme nepřetržitě, 7 dní v týdnu.

Všichni členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, kteří vám budou zajišťovat vyklízení vaší nemovitosti jsou velmi zkušení a proškolení pracovníci. Prioritou námi poskytovaných vyklízecích služeb je spokojenost našich klientů. Pro všechny vyklízíme a stěhujeme za jasně a přehledně daných cenových podmínek na základě našeho ceníku vyklízení. Nemáme žádné skryté příplatky. Vždy uděláme maximum pro to, abyste se ve Znojmě stali i vy našimi dalšími, spokojenými zákazníky.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení ve Znojmě, ale i při vyklízení v celém okrese Znojmo! Nenabízíme levné vyklízení ve Znojmě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Znojmě.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení ve Znojmě, ale i při vyklízení v celém okrese Znojmo! Nenabízíme levné vyklízení ve Znojmě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Znojmě.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Znojmě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Znojmo

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Znojmě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Znojmě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Znojmě. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Znojmě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Znojmě. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení ve Znojmě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Znojmě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Znojmě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Znojmě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Znojmě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook