Objednat

Stěhování Cheb, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Cheb a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Chebu poskytne? Stejně jako v Chebu, tak i v celém Karlovarském kraji profesionálně a spolehlivě vyklízíme pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízecí služby poskytujeme nonstop 24 hodin denně, a to včetně svátků i víkendů. Veškeré vyklízecí práce provádí pouze zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Naše centrální linka 800 66 88 88 je neustále připravena přijímat vaše objednávky a požadavky na vyklízecí služby.

Co vyklízíme

Před vyklízením vám na vyžádání zašleme na prohlídku odborného technika, aby určil rozsah a náročnost vyklízecích prací které budete požadovat. Zajistíme veškeré potřebné obalové materiály a pytle. V případě nutnosti samozřejmě zajistíme přistavení kontejneru na odpad a následnou likvidaci veškerých vyklizených a likvidovaných věcí a předmětů.

Obraťte se na nás

V Chebu a celém jeho okolí poskytujeme velmi kvalitní vyklízecí práce. Vyklízíme byty, vyklízíme domy, vyklízíme kanceláře i celé firmy. Vyklízíme zemědělské usedlosti, chaty i chalupy. Vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory, včetně vyklízení nemovitostí před plánovanou rekonstrukcí. V případě zájmu vám můžeme zajistit a poskytnout i kompletní demoliční práce.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Cheb

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Chebu, ale i v celém okrese Cheb! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Chebu, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Cheb ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Chebu zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Chebu zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Chebu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Cheb vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Chebu. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Chebu od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Chebu. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Chebu . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Chebu byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Chebu byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Chebu, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Chebu, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Chebu, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Chebu. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.