EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Cheb

Vyklízení Cheb

Vyklízení Cheb

Vyklízení Cheb - Stejně jako v Chebu, tak i v celém Karlovarském kraji profesionálně a spolehlivě vyklízíme pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízecí služby poskytujeme nonstop 24 hodin denně, a to včetně svátků i víkendů. Veškeré vyklízecí práce provádí pouze zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Naše centrální linka 800 66 88 88 je neustále připravena přijímat vaše objednávky a požadavky na vyklízecí služby.
Před vyklízením vám na vyžádání zašleme na prohlídku odborného technika, aby určil rozsah a náročnost vyklízecích prací které budete požadovat. Zajistíme veškeré potřebné obalové materiály a pytle. V případě nutnosti samozřejmě zajistíme přistavení kontejneru na odpad a následnou likvidaci veškerých vyklizených a likvidovaných věcí a předmětů.
V Chebu a celém jeho okolí poskytujeme velmi kvalitní vyklízecí práce. Vyklízíme byty, vyklízíme domy, vyklízíme kanceláře i celé firmy. Vyklízíme zemědělské usedlosti, chaty i chalupy. Vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory, včetně vyklízení nemovitostí před plánovanou rekonstrukcí. V případě zájmu vám můžeme zajistit a poskytnout i kompletní demoliční práce.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Chebu, ale i při vyklízení v celém okrese Cheb! Nenabízíme levné vyklízení v Chebu, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Chebu. Před vyklízením v Chebu nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Chebu si prohlédněte náš ceník vyklízení Cheb (viz vyklízení Cheb ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Chebu zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Cheb

U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Chebu. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Chebu od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Chebu. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Chebu . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Chebu byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Chebu byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Chebu, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Chebu, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Chebu, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Chebu. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook