EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Hodonín

Vyklízení Hodonín

Vyklízení Hodonín

Vyklízení Hodonín - Pod ochrannou značkou prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám na Hodonínsku poskytneme ty nejkvalitnější a nejspolehlivější vyklízecí služby. Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme nemovitosti, vyklízíme sklepy, vyklízíme domy, vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory. Vyklízíme firmy ale například i sklady či výrobní haly, a to nejen v Hodoníně, ale i v jeho okolí.
Máme mnoholeté zkušenosti při poskytování kompletního vyklízecího servisu. Na veškeré vaše poptávky reagujeme téměř okamžitě. Všichni členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou velmi ochotní a proškolení pracovníci, kteří se s úsměvem na tváři postarají o veškeré vaše požadavky související s vyklízením či stěhováním. Své vyklízecí práce poskytujeme nonstop, 7 dní v týdnu.
Jakékoli požadavky na vyklízení si můžete objednávat na centrální infolince 800 66 88 88 nebo kdykoli přes náš objednávkový formulář. Služby poskytujeme za jasně daných a přehledných cenových podmínek na základě ceníku vyklízení. Vyklízecí práce jsou poskytovány jak pro fyzické osoby, tak i pro podnikatele a státní instituce. Budeme velmi potěšeni, pokud i vy využijete v Hodoníně služeb naší profesionální sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Hodoníně, ale i při vyklízení v celém okrese Hodonín! Nenabízíme levné vyklízení v Hodoníně, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Hodoníně. Před vyklízením v Hodoníně nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Hodoníně si prohlédněte náš ceník vyklízení Hodonín (viz vyklízení Hodonín ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Hodoníně zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Hodonín

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Hodoníně od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Hodoníně. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Hodoníně . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Hodoníně byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Hodoníně byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Hodoníně, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Hodoníně. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Hodoníně, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Hodoníně, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Hodoníně. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook