Objednat

Stěhování České Budějovice, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě České Budějovice a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Českých Budějovicích poskytne? Vyklízení a veškeré vyklízecí služby v Českých Budějovicích a v jejich okolí vám spolehlivě poskytneme pod naší značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Zajistíme vám vyklizení bytu, vyklizení domu, vyklizení chaty či chalupy, ale zajistíme i vyklízení restaurace nebo vyklízení ubytovny či hotelu. Vyklidíme veškeré nepotřebné předměty a odpad ve vašich bytech, domech i jiných nemovitostech. Vyklidíme sklepy, vyklidíme půdy, vyklidíme jakoukoli nemovitost včetně zemědělských usedlostí i stodol. Veškeré profesionální vyklízecí práce poskytujeme nejen v Českých Budějovicích, ale i na celém území Evropské unie.

Co vyklízíme

Se společností EXTRA VYKLÍZENÍ se přesvědčíte, že jen velmi těžko byste hledali spolehlivějšího a důkladnějšího poskytovatele vyklízecích služeb než jsme my. Prioritou našich vyklízecích služeb je kvalita, profesionalita a naprosto spokojený zákazník. Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme pozemky, vyklízíme stavební materiál, ale vyklízíme i nadměrné předměty, jako jsou trezory, sejfy, automobily či vraky.

Obraťte se na nás

Vyklízíme 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků, bez jakýchkoli dalších příplatků. Vyklízecí práce účtujeme na základě jednoduchého a přehledného vyklízecího ceníku. Vyklízecí práce poskytujeme nepřetržitě pod kvalitní značkou EXTRA SLUŽBY, se spolehlivými a proškolenými pracovníky.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení České Budějovice

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Českých Budějovicích, ale i v celém okrese České Budějovice! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Českých Budějovicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení České Budějovice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Českých Budějovicích zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Českých Budějovicích zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Českých Budějovicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení České Budějovice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Děkuji za poskytnuté vyklízení v Českých Budějovicích . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Českých Budějovicích byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Českých Budějovicích byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Českých Budějovicích, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Českých Budějovicích, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Českých Budějovicích, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Českých Budějovicích. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Českých Budějovicích. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Českých Budějovicích od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Českých Budějovicích. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.