Stěhování Jihočeský kraj, vyklízení a vyklízecí práce

Jihočeský kraj

Kraj se sídlem v Českých Budějovicích s rozlohou více než 10 tisíc km2 a téměř 650 tisíci obyvateli se nachází na jihu České republiky. Nejvyšší bod kraje je Plechý ležící na Šumavě na česko-rakouské hranici. Krajem protéká nejdelší česká řeka Vltava, na které se nachází přehrady Orlík či Lipno. Také se říká, že je to kraj rybníků a tomu odpovídá i to, že se na jeho území nachází největší rybník na světě Rožmberk se svou rozlohou 489 ha. V kraji je primární sektor i přes velmi silné industriální vlivy především zemědělství, lesnictví a rybářství. Rybářství v jihočeském kraji představuje polovinu této produkce po celém Česku. Jedná se o čtvrtý nejnavštěvovanější kraj v ČR, a to i díky počtu historických památek. Mezi nejznámější patří centrum Českého Krumlova, které bylo zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Dále turisty velmi vyhledávané jsou i kláštery ve Vyšším Brodě či Milevsku. V celém kraji také poskytujeme naše profesionální vyklízecí práce pod záštitou značky EXTRA VYKLÍZENÍ, a to rychle, levně a bez starostí.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

České Budějovice Je to okres nacházející se v Jihočeském kraji, jehož okresním městem jsou České Budějovice ležící v Českobudějovické pánvi, kde se stékají řeky Vltava a Malše. Jihovýchodní část tohoto okresu sousedí se státní hranicí Rakouska. Ve 109 obcích tvořících tento okres je poskytováno vyklízení a stěhovaní sítí EXTRA SLUŽBY.

Chci vyklízet v Českých Budějovicích

Český Krumlov Tento okres je nejjižněji položeným okresem České republiky. Je to okres, který přímo sousedí s hranicemi Rakouska. Je složen ze čtyřiceti sedmi obcí a žije v něm necelých šedesát pět tisíc obyvatel. Okresním městem je Česká Krumlov ležící 22 kilometrů od Českých Budějovic. Vyklízení zde zajišťuje síť EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Českém Krumlově

Jindřichův Hradec Co se týče rozlohy, jedná se o největší okres v České republice, který se skládá celkem ze sto šesti obcí. Rozloha tohoto okresu je necelých dva tisíce kilometrů čtverečných a žije zde více jak devadesát tisíc obyvatel využívajících vyklízecích služeb sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Okresním městem je město Jindřichův Hradec.

Chci vyklízet v Jindřichově Hradci

Písek Překrásný Jihočeský okres s okresním městem Písek ležícím na řece Otavě. Okres Písek je složen ze sedmdesáti pěti obcí z čehož je pět měst a dva městysy. Hustota zalidnění je zde skoro šedesát tři obyvatel na kilometr čtverečný. Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje v tomto okrese veškeré vyklízecí služby.

Chci vyklízet v Písku

Prachatice Jihozápadní hranice tohoto okresu sousedí se Spolkovou republikou Německo a jeho sídlem je město Prachatice ležící 35 kilometrů západně od Českých Budějovic. Okres je složen z šedesáti pěti obcí, ve kterých jsou poskytovány profesionální vyklízecí práce společností EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Prachaticích

Strakonice Je to Jihočeský okres sousedící s okresy Plzeňského kraje. Sídlem tohoto okresu je město Strakonice, ležící na soutoku řek Otavy a Volyňky. Okres je tvořen sto dvanácti obcemi na rozloze více než tisíce kilometrů čtverečných, na kterých jsou jezdí a poskytují své vyklízecí práce členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet ve Strakonicích

Tábor Okresním městem tohoto okresu je husitské město Tábor ležící na řece Lužnici. Okres se skládá ze sto deseti obcí a žije v něm více než sto tisíc obyvatel. V tomto okrese se také nachází nejstarší zpřístupněná jeskyně v České republice – Chýnovská jeskyně. Vyklízení v celém okrese zajišťuje síť EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Táboře