Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 0, tento týden 42, tento měsíc 356, tento rok 4 808
Objednat

Vyklízecí práce a služby Česká republika

vyklízecí práce a služby

Potřebujete zajistit levné a odborné vyklízecí práce ve státě Česká republika a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v České republice poskytne? Přejete si zajistit jakékoli vyklízení v libovolné části České republiky a sháníte kvalitního a spolehlivého poskytovatele vyklízecích prací? Franchisová vyklízecí společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ byla založena v roce 2006. Na území České republiky má desítky svých poboček jednotlivých franchisantů, kteří se specializují právě na vyklízení a odborné vyklízecí práce. Tito franchisanti nejsou pouze zaměstnanci, ale jsou to profesionální a proškolení odborníci na vyklízení, kteří poskytují vyklízecí práce s neměnným standardem pod značkou mezinárodní franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a je to jejich přímá a hlavní specializace a obživa. Zásluhou toho bylo docíleno maximální vstřícnosti a obětavosti vůči všem klientům a zákazníkům, kteří požadují poskytnout vyklízecí služby. Vyklízecí práce těchto profesionálů jsou na špičkové úrovni, a to kompletně na celém území České republiky. Profesionální vybavení, jednotné oblečení, jednotné ceny, komunikativnost, pojištění, dochvilnost, obětavost, pracovitost, organizační schopnosti – to vše je naprostý standard všech našich franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ při poskytování odborných vyklízecích prací a služeb v České republice.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízecích prací nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České republice zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com