Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 23, tento týden 67, tento měsíc 422, tento rok 422
Objednat

Vyklízecí práce a služby Česká republika

vyklízecí práce a služby

Potřebujete zajistit levné a odborné vyklízecí práce ve státě Česká republika a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v České republice poskytne? Přejete si zajistit jakékoli vyklízení v libovolné části České republiky a sháníte kvalitního a spolehlivého poskytovatele vyklízecích prací? Franchisová vyklízecí společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ byla založena v roce 2006. Na území České republiky má desítky svých poboček jednotlivých franchisantů, kteří se specializují právě na vyklízení a odborné vyklízecí práce. Tito franchisanti nejsou pouze zaměstnanci, ale jsou to profesionální a proškolení odborníci na vyklízení, kteří poskytují vyklízecí práce s neměnným standardem pod značkou mezinárodní franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a je to jejich přímá a hlavní specializace a obživa. Zásluhou toho bylo docíleno maximální vstřícnosti a obětavosti vůči všem klientům a zákazníkům, kteří požadují poskytnout vyklízecí služby. Vyklízecí práce těchto profesionálů jsou na špičkové úrovni, a to kompletně na celém území České republiky. Profesionální vybavení, jednotné oblečení, jednotné ceny, komunikativnost, pojištění, dochvilnost, obětavost, pracovitost, organizační schopnosti – to vše je naprostý standard všech našich franchisantů sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ při poskytování odborných vyklízecích prací a služeb v České republice.

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízecích prací nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České republice zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v České republice zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com