Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 45, tento týden 87, tento měsíc 631, tento rok 631
Objednat

Vyklízení a likvidace pozůstalostí Česká republika

vyklízení a likvidace pozůstalostí

Potřebujete zajistit levné a odborné vyklízení a likvidace pozůstalostí ve státě Česká republika a hledáte profesionální a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v České republice poskytne? Požadujete zajistit vyklizení a likvidaci pozůstalostí kdekoli v České republice? Ať už požadujete vyklidit a zlikvidovat pozůstalost v bytě, domě, garáži či chalupě, naše profesionální mezinárodní vyklízecí společnost z České republiky vám velmi ráda tyto služby vyklizení a likvidace pozůstalosti zajistí. Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám kdekoli na území České republiky poskytneme kompletní služby vyklizení a likvidace pozůstalosti veškerého nepotřebného vybavení, nábytku a zařízení v nemovitostech jako jsou domy, byty, chaty, chalupy, půdy, sklepy nebo garáže. Při vyklízení a likvidaci jakékoli pozůstalosti v České republice se vám postaráme o to, abyste měli s touto vyklízecí činností co nejméně starostí. Vyklízení a likvidace pozůstalosti je velmi často nelehký úkol, a právě proto vám velmi rádi poradíme a pomůžeme. Zajistíme vám veškeré služby spojené s vyklizením a likvidací pozůstalostí, včetně přistavení kontejnerů na odpad a následné likvidace veškerých vyklízených předmětů a věcí.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení a likvidaci pozůstalosti v České republice, ale i v celé Evropské unii! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení a likvidace pozůstalostí Česká republika ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení a likvidace pozůstalosti nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České republice zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v České republice zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v České republice řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 000 Kč)

Naši TOP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 252 37 195, DIČ: 252 37 195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com