EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení a likvidace pozůstalostí Česká republika

Vyklízení a likvidace pozůstalostí Česká republika

Vyklizení a likvidace pozůstalostí v České republice

Vyklizení a likvidace pozůstalostí v České republice - Požadujete zajistit vyklizení a likvidaci pozůstalostí kdekoli v České republice? Ať už požadujete vyklidit a zlikvidovat pozůstalost v bytě, domě, garáži či chalupě, naše profesionální mezinárodní vyklízecí společnost z České republiky vám velmi ráda tyto služby vyklizení a likvidace pozůstalosti zajistí. Prostřednictvím naší franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ vám kdekoli na území České republiky poskytneme kompletní služby vyklizení a likvidace pozůstalosti veškerého nepotřebného vybavení, nábytku a zařízení v nemovitostech jako jsou domy, byty, chaty, chalupy, půdy, sklepy nebo garáže. Při vyklízení a likvidaci jakékoli pozůstalosti v České republice se vám postaráme o to, abyste měli s touto vyklízecí činností co nejméně starostí. Vyklízení a likvidace pozůstalosti je velmi často nelehký úkol, a právě proto vám velmi rádi poradíme a pomůžeme. Zajistíme vám veškeré služby spojené s vyklizením a likvidací pozůstalostí, včetně přistavení kontejnerů na odpad a následné likvidace veškerých vyklízených předmětů a věcí.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení a likvidaci pozůstalosti v České republice, ale i při vyklizení a likvidaci pozůstalosti mimo Českou republiku! Nenabízíme levné vyklízení v České republice, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v České republice.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení a likvidace pozůstalosti nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České republice zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook