EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení skladů Česká republika

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklizení skladů kdekoli v České republice a sháníte spolehlivou vyklízecí firmu, která by vám toto odborné vyklízení zajistila? Jsme zavedená mezinárodní společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ z České republiky. Nabízíme vám své odborné profesní a organizační schopnosti v oblasti vyklízecích služeb v celé České republice. Ať už vyklízíte ze skladů staré zásoby, nepotřebný stavební materiál, suť, papír, dřevo, sklo či železo, vše vám vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme, aniž byste s tímto vyklízením měli jakékoli starosti. O celý proces tohoto vyklízení skladů a skladišť se vám postaráme od začátku do konce, a to kdekoli na celém území České republiky.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení skladu v České republice, ale i v celém okrese Česká republika! Nenabízíme levné vyklízení v České republice, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení skladů Česká republika ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení skladu nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České republice zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook