Stěhování Olomoucký kraj, vyklízení a vyklízecí práce

Olomoucký kraj

V kraji žije přibližně 633 tisíc obyvatel na území 5 267 km2. Kraj je tvořen 5 okresy a sídlo se nachází v Olomouci. Olomouc, ale celý kraj je známý zrajícím sýrem, neboli olomouckými tvarůžky, které vyrábí společnost A. W. již od roku 1876 v Lošticích. Ale nejen tvarůžky přitahují do kraje turisty, ale také nespočet kulturních památek, mezi které patří mimo jiné hrad Bouzov, hrad Šternberk či zámek Jánský Vrch, ale také velkým lákadlem je Zoologická zahrada Olomouc, která byla otevřena roku 1956 a najdeme v ní mimo jiné akvárium se žraloky a objemem 42 000 litrů vody či průchozí výběh klokanů, kde mohou návštěvníci sledovat zvířata z bezprostřední blízkosti. Nachází se zde i 32m vysoká vyhlídková věž, ze které lze pozorovat Olomouc, baziliku Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku, ale i za jasného počasí nejvyšší horu Jeseníků – Praděd. Krajem také prochází hlavní železniční tah z Prahy na Ostravsko, Slovensko či do Polska. I v tomto kraji zajišťujeme obyvatelům a firmám kvalitní a levné vyklízecí služby se zárukou kvality.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Jeseník Je to okres, který byl dodatečně zřízen v roce 1960. Nachází se v Olomouckém kraji a jeho sídlem je město Jeseník ve kterém žije zhruba jedenáct tisíc obyvatel. Okres se skládá z dvaceti čtyř obcí, ve kterých žije dohromady necelých čtyřicet tisíc obyvatel. Vyklízení a stěhování zde zajišťuje síť EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Jeseníku

Olomouc Tento okres se nachází v centru Olomouckého kraje a jeho sídlem je překrásné město Olomouc ve kterém žije přes 100 tisíc obyvatel. Celý okres se skládá z devadesáti sedmi obcí a žije v něm přes 230 tisíc obyvatel a nachází se v něm 3 národní přírodní rezervace. Vyklízecí práce zde poskytuje firma EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Olomouci

Prostějov V celém tomto okrese jsou non-stop poskytované odborné vyklízecí práce společností EXTRA VYKLÍZENÍ. Okres Prostějov se nachází na jihozápadě Olomouckého kraje a skládá se z 97 obcí. Okresním městem je město Prostějov nacházející se patnáct kilometrů jihozápadně od krajského města Olomouc.

Chci vyklízet v Prostějově

Přerov Příroda tohoto okresu je značně chráněna, neboť se zde nachází tři národní přírodní rezervace, sedm přírodních památek, šest přírodních rezervací a národní přírodní památka Zbrašovské aragonitové jeskyně. Přírodu chrání i síť EXTRA VYKLÍZENÍ, která se stará o profesionální a odborné vyklízecí práce.

Chci vyklízet v Přerově

Šumperk Je to okres, který na severozápadě hraničí s Polskem. Skládá se celkem ze sedmdesáti osmi obcí a sídlem okresu je město Šumperk nacházející se na severu Moravy na řece Desná. V celém okresu Šumperk žije více než sto dvacet tisíc obyvatel, pro které společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje vyklízení a stěhování.

Chci vyklízet v Šumperku