Objednat

Stěhování Svitavy, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Svitavy a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce ve Svitavách poskytne? Nejen ve Svitavách a celém širokém okolí zajišťujeme spolehlivý, profesionální a kompletní vyklízecí servis. Pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY nepřetržitě vyklízíme byty, vyklízíme domy, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti. Vyklízíme celé domácnosti, vyklízíme chaty a chalupy, vyklízíme garáže, vyklízíme půdy, ale vyklízíme i sklepy a další bytové i nebytové prostory. Své služby poskytujeme nonstop nejen ve Svitavách, ale kompletně po celé ČR.

Co vyklízíme

Vyklízíme a pracujeme nepřetržitě 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Své vyklízecí služby poskytujeme vždy za jasně a přehledně daných cenových podmínek, na základě neustále online zveřejněného ceníku vyklízecích služeb. Za své služby vždy ručíme bez ohledu na to, jaký druh předmětů či budov vyklízíme.

Obraťte se na nás

Naši zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou vám kdykoli k dispozici, stejně jako naše dispečerky na telefonní ústředně 800 66 88 88. Veškeré vyklízené předměty nejen vynosíme, naložíme a odvezeme, ale automaticky se postaráme o jejich ekologickou likvidaci. Pokud ve Svitavách využijete vyklízecích prací společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ, sami se přesvědčíte o naší profesionalitě a spolehlivosti.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Svitavy

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení ve Svitavách, ale i v celém okrese Svitavy! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Svitavách, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Svitavy ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Svitavách zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si ve Svitavách zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Svitavách řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Svitavy vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Svitavách od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Svitavách. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Svitavách . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Svitavách byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení ve Svitavách byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Svitavách, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Svitavách. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Svitavách, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Svitavách, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Svitavách. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.