EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Svitavy

Vyklízení Svitavy

Vyklízení Svitavy

Vyklízení Svitavy - Nejen ve Svitavách a celém širokém okolí zajišťujeme spolehlivý, profesionální a kompletní vyklízecí servis. Pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY nepřetržitě vyklízíme byty, vyklízíme domy, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti. Vyklízíme celé domácnosti, vyklízíme chaty a chalupy, vyklízíme garáže, vyklízíme půdy, ale vyklízíme i sklepy a další bytové i nebytové prostory. Své služby poskytujeme nonstop nejen ve Svitavách, ale kompletně po celé ČR.
Vyklízíme a pracujeme nepřetržitě 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Své vyklízecí služby poskytujeme vždy za jasně a přehledně daných cenových podmínek, na základě neustále online zveřejněného ceníku vyklízecích služeb. Za své služby vždy ručíme bez ohledu na to, jaký druh předmětů či budov vyklízíme.
Naši zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ jsou vám kdykoli k dispozici, stejně jako naše dispečerky na telefonní ústředně 800 66 88 88. Veškeré vyklízené předměty nejen vynosíme, naložíme a odvezeme, ale automaticky se postaráme o jejich ekologickou likvidaci. Pokud ve Svitavách využijete vyklízecích prací společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ, sami se přesvědčíte o naší profesionalitě a spolehlivosti.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení ve Svitavách, ale i při vyklízení v celém okrese Svitavy! Nenabízíme levné vyklízení ve Svitavách, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Svitavách. Před vyklízením ve Svitavách nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb ve Svitavách si prohlédněte náš ceník vyklízení Svitavy (viz vyklízení Svitavy ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Svitavách zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Svitavy

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Svitavách od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Svitavách. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Svitavách . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Svitavách byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení ve Svitavách byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Svitavách, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Svitavách. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Svitavách, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Svitavách, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Svitavách. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook