EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení kanceláří Svitavy

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍMáte ve svých kancelářích nepořádek a odpad, který potřebujete vyklidit? Potřebujete se postarat o likvidaci starého kancelářského nábytku ve Svitavách nebo okrese Svitavy? Oslovte naši profesionální společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ. Specializujeme se na vyklízení kanceláří a kancelářských prostor a rádi vám s touto problematikou pomůžeme. Vyklidíme veškerý nepotřebný odpad a materiál, který si budete přát zlikvidovat a vyhodit z kanceláří a kancelářských prostor. Pokud budete chtít nastěhovat a smontovat nový kancelářský nábytek, opět se vám o tuto stěhovací činnost postaráme. Pokud budete požadovat přistavení kontejneru na odpad, opět vám to ve Svitavách zařídíme.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení kanceláře ve Svitavách, ale i v celém okrese Svitavy! Nenabízíme levné vyklízení ve Svitavách, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení kanceláří Svitavy ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení kanceláře nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Svitavách zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení kanceláří Svitavy

Chtěla by jsem vám poděkovat za to, jak jste mi v pondělí perfektně pomohli s vyklizením mých kanceláří ve Svitavách. Byla jsem velmi spokojena se všemi vašimi zaměstnanci. Ještě jednou moc děkuji, určitě vás budu doporučovat.Musím pochválit profesionalitu a komplexnost vyklízecích služeb této společnosti, která nám včera zajišťovala vyklízení kanceláří ve Svitavách. Byli jsme skutečně stoprocentně spokojeni se servisem, který nám byl poskytnut. Tuto firmu jednoznačně doporučujeme.Pro likvidaci starého nábytku a vyklízení kanceláří ve Svitavách jsme vybrali společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Absolutní spokojenost jak s jejich prací a rychlostí, tak i s cenou za vyklizení.Bezesporu nejlepší firma, jakou jsme si mohli vybrat. Vyklízení našich kanceláří ve Svitavách proběhlo naprosto perfektně a velmi rychle.Vyklizení kancelářských prostor ve Svitavách bylo zajištěno velmi odborně a velmi rychle. Jednoznačně doporučujeme využívat vyklízecí práce této společnosti EXTRA SLUŽBY.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook