EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení kanceláří Praha 2

Vyklízení kanceláří Praha 2

Vyklizení kanceláře na Praze 2 (dvě)

Vyklizení kanceláře Praha 2 (dvě) - Máte ve svých kancelářích nepořádek a odpad, který potřebujete vyklidit? Potřebujete se postarat o likvidaci starého kancelářského nábytku na Praze 2 (dvě) nebo městské části Praha 2 (dvě)? Oslovte naši profesionální společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ. Specializujeme se na vyklízení kanceláří a kancelářských prostor a rádi vám s touto problematikou pomůžeme. Vyklidíme veškerý nepotřebný odpad a materiál, který si budete přát zlikvidovat a vyhodit z kanceláří a kancelářských prostor. Pokud budete chtít nastěhovat a smontovat nový kancelářský nábytek, opět se vám o tuto stěhovací činnost postaráme. Pokud budete požadovat přistavení kontejneru na odpad, opět vám to na Praze 2 (dvě) zařídíme.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení kanceláře na Praze 2 (dvě), ale i při vyklizení kanceláře v celé městské části Praha 2 (dvě)! Nenabízíme levné vyklízení na Praze 2 (dvě), ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby na Praze 2 (dvě).

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení kanceláře nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 2 (dvě) zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení kanceláří Praha 2

Bezesporu nejlepší firma, jakou jsme si mohli vybrat. Vyklízení našich kanceláří na Praze 2 (dvě) proběhlo naprosto perfektně a velmi rychle.Vyklizení kancelářských prostor na Praze 2 (dvě) bylo zajištěno velmi odborně a velmi rychle. Jednoznačně doporučujeme využívat vyklízecí práce této společnosti EXTRA SLUŽBY.Pro likvidaci starého nábytku a vyklízení kanceláří na Praze 2 (dvě) jsme vybrali společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Absolutní spokojenost jak s jejich prací a rychlostí, tak i s cenou za vyklizení.Chtěla by jsem vám poděkovat za to, jak jste mi v pondělí perfektně pomohli s vyklizením mých kanceláří na Praze 2 (dvě). Byla jsem velmi spokojena se všemi vašimi zaměstnanci. Ještě jednou moc děkuji, určitě vás budu doporučovat.Musím pochválit profesionalitu a komplexnost vyklízecích služeb této společnosti, která nám včera zajišťovala vyklízení kanceláří na Praze 2 (dvě). Byli jsme skutečně stoprocentně spokojeni se servisem, který nám byl poskytnut. Tuto firmu jednoznačně doporučujeme.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook