Stěhování Jihomoravský kraj, vyklízení a vyklízecí práce

Jihomoravský kraj

Téměř celý jihomoravský kraj leží na historickém území Moravy a rozpíná se na 7 188 km2 s téměř 1,2 milionu obyvatelů. Největším a zároveň krajským sídlem je město Brno s 380 tisíci obyvateli. V kraji se mimo jiné nachází Národní park Podyjí a 3 chráněné oblasti, a to Bílé Karpaty, Moravský kras a Pálava. Z Prahy do Brna vede nejdelší a nejznámější česká dálnice D1, která spojuje tyto města a kterou denně využívají desítky tisíc řidičů. Vyjímkou nejsou ani naši franchisanti působící v tomto kraji a nabízející vyklízecí služby sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Jihomoravský kraj má celkově 7 okresů a nejvýznamnější roli v hospodářství má strojírenský průmysl, který zastupují značky jako Siemens, První brněnská strojírna či výrobce traktorů Zetor. Také se zde nachází 4 velké pivovary, mezi které patří Starobrno, Černá Hora, Vyškov a Znojemský městský pivovar a mnoho výrobců vína, kde nejznámější je Vinium či Znovín Znojmo. Město Brno díky svým investicím do vědy a výzkumu, především do oblasti IT, je nyní přezdíváno jako „české Silicon Valley“.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Blansko Je to okres Jihomoravského kraje, který se téměř celý rozkládá na území Moravy. Pro turisty je v tomto okrese asi nejlákavější památkou zámek Blansko, Nový hrad a samozřejmě Moravský kras. Okres je složen ze sto šestnácti obcí, ve kterých jsou neomezeně poskytované vyklízecí služby společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Blansku

Brno Okres Brno-město je okresem nacházejícím se v Jihomoravském kraji s rozlohou dvě stě třiceti kilometrů čtverečných a v kterém žije necelých čtyři sta tisíc obyvatel. Sídlem okresu je město Brno, druhé největší město České republiky. Vyklízecí a stěhovací práce na profi úrovni zde poskytuje síť EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Brně

Brno-venkov Sídlem okresu Brno-venkov je město Brno, bývalé hlavní město Moravy. Tento okres se skládá ze sto osmdesáti sedmi obcí a rozkládá se na ploše jeden tisíc pět set kilometrů čtverečných. Žije zde necelých dvě stě třicet tisíc obyvatel, kteří často využívají vyklízení a stěhování od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v okrese Brno-venkov

Břeclav Tento okres sousedí na jihu se státními hranicemi Rakouska a na jihovýchodě se státními hranicemi Slovenska. Je to nejjižněji položený okres Moravy. Skládá se z šedesáti třech obcí a žije v něm necelých sto dvacet tisíc obyvatel kterým společnost EXTRA VYKLÍZENÍ poskytuje odborné vyklízecí práce.

Chci vyklízet v Břeclavi

Hodonín V celém tomto okrese, který se nachází v Jihomoravském kraji poskytují své vyklízecí služby členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Je to okres z jihu sousedící se Slovenskou republikou. Skládá se celkem z osmdesáti dvou obcí a žije v něm zhruba sto padesát pět tisíc obyvatel. Nachází se zde překrásný barokní zámek Milotice.

Chci vyklízet v Hodoníně

Vyškov Okresním městem tohoto kraje je město Vyškov, ležící na řece Haná ve vzdálenosti 30 kilometrů od Brna. Celý okres se skládá ze sedmdesáti devíti obcí, ve kterých žije necelých sto tisíc obyvatel. Na rozloze skoro devíti set kilometrů čtverečných provádí vyklízecí služby franchisová síť EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet ve Vyškově

Znojmo Je to okres vyhlášený po celé České republice svými Znojemskými okurkami. Na jihu tohoto okresu jsou státní hranice s Rakouskem, ve kterém jsou také poskytovány vyklízecí a stěhovací služby společností EXTRA VYKLÍZENÍ. Celý okres je složen ze sto čtyřiceti čtyř obcí, z čehož je pět měst a třináct městysů.

Chci vyklízet ve Znojmě