EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Náchod

Vyklízení Náchod

Vyklízení Náchod

Vyklízení Náchod - Profesionální vyklízecí práce v Náchodě a jeho okolí vám kdykoli zajistíme pod značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení domácností, vyklízení domů, vyklízení sklepů, vyklízení garáží. Vždy vám rychle a spolehlivě zajistíme jakékoli vyklízení veškerých bytových i nebytových prostor. Poskytneme vám kompletní vyklízecí služby dle vašich objednávek.
Své služby vyklízení poskytujeme 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Pracujeme nepřetržitě, vždy za stejných cenových podmínek na základě našeho vyklízecího ceníku. Své objednávky můžete provádět prostřednictvím objednávkového formuláře nebo přes naši centrální linku 800 66 88 88.
Na Náchodsku vám zásluhou naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ můžeme zajistit veškeré vyklízecí práce včetně přistavení libovolného počtu kontejnerů na likvidovaný odpad. Jakýkoli druh vyklízecích činností poskytujeme jak fyzickým osobám, tak i podnikatelům či úřadům. Kromě vyklízení vám v Náchodě taktéž zajistíme i jakékoli stěhovací služby. Budeme velmi rádi, pokud využijete našeho servisu vyklízecích služeb a i vy se stanete našimi dalšími spokojenými klienty.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Náchodě, ale i při vyklízení v celém okrese Náchod! Nenabízíme levné vyklízení v Náchodě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Náchodě. Před vyklízením v Náchodě nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Náchodě si prohlédněte náš ceník vyklízení Náchod (viz vyklízení Náchod ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Náchodě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Náchod

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Náchodě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Náchodě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Náchodě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Náchodě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Náchodě. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Náchodě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Náchodě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Náchodě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Náchodě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Náchodě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook