Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 3, tento týden 82, tento měsíc 568, tento rok 5 020
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Prachatice

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Prachatice a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Prachaticích poskytne? V Prachaticích a jejich širokém okolí, zajišťujeme s naší společností EXTRA VYKLÍZENÍ již řadu let kompletní vyklízecí služby těch nejvyšších kvalit. Vyklidíme a zlikvidujeme pozůstalosti, vyklidíme chalupy i chaty, vyklidíme garáže, vyklidíme sklepy, vyklidíme domy, byty, sklady, ale i úřady, školky a školy.

Co vyklízíme

Vyklidíme veškeré bytové i nebytové prostory, a to vždy za stejných, jasně daných a přehledných cenových podmínek. Za stejné ceny zajišťujeme kompletní a profesionální vyklízecí služby pro fyzické osoby, pro podnikatele i pro instituce bez jakýchkoli skrytých poplatků. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY poskytuje své stěhovací a vyklízecí služby nejen v Prachaticích, ale kompletně po celé České republice.

Obraťte se na nás

Vyklízíme 24 hodin denně, 365 dní v roce. Neřešíme svátky ani víkendy, jsme vám nepřetržitě k dispozici. Pro daný druh vyklízení zajistíme veškerý potřebný obalový materiál, krabice i pytle. V případě potřeby zajistíme přistavení kontejneru a samozřejmě i jeho následný odvoz a likvidaci jeho obsahu. Naší prioritou při poskytování vyklízecích prací je spokojený a stálý zákazník.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Prachatice

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Prachaticích, ale i v celém okrese Prachatice! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Prachaticích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Prachatice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Prachaticích zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantBRUKVA STĚHOVÁNÍ s.r.o.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Mánesova 46, 370 01 České Budějovice
počet franchisových licencí: 2

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Prachaticích. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Prachaticích . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Prachaticích byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Prachaticích byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Prachaticích od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Prachaticích, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Prachaticích, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Prachaticích, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Prachaticích. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Prachaticích. Skutečně naprostá spokojenost.