EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Prachatice

Vyklízení Prachatice

Vyklízení Prachatice

V Prachaticích a jejich širokém okolí, zajišťujeme s naší společností EXTRA VYKLÍZENÍ již řadu let kompletní vyklízecí služby těch nejvyšších kvalit. Vyklidíme a zlikvidujeme pozůstalosti, vyklidíme chalupy i chaty, vyklidíme garáže, vyklidíme sklepy, vyklidíme domy, byty, sklady, ale i úřady, školky a školy.

Vyklidíme veškeré bytové i nebytové prostory, a to vždy za stejných, jasně daných a přehledných cenových podmínek. Za stejné ceny zajišťujeme kompletní a profesionální vyklízecí služby pro fyzické osoby, pro podnikatele i pro instituce bez jakýchkoli skrytých poplatků. Franchisová síť EXTRA SLUŽBY poskytuje své stěhovací a vyklízecí služby nejen v Prachaticích, ale kompletně po celé České republice.

Vyklízíme 24 hodin denně, 365 dní v roce. Neřešíme svátky ani víkendy, jsme vám nepřetržitě k dispozici. Pro daný druh vyklízení zajistíme veškerý potřebný obalový materiál, krabice i pytle. V případě potřeby zajistíme přistavení kontejneru a samozřejmě i jeho následný odvoz a likvidaci jeho obsahu. Naší prioritou při poskytování vyklízecích prací je spokojený a stálý zákazník.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Prachaticích, ale i při vyklízení v celém okrese Prachatice! Nenabízíme levné vyklízení v Prachaticích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Prachaticích.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Prachaticích, ale i při vyklízení v celém okrese Prachatice! Nenabízíme levné vyklízení v Prachaticích, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Prachaticích.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Prachaticích zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Prachatice

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Prachaticích. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Prachaticích. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Prachaticích byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Prachaticích byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Prachaticích od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Prachaticích, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Prachaticích, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Prachaticích, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Prachaticích. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Prachaticích. Skutečně naprostá spokojenost.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook