Objednat

Stěhování Praha-západ, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení v okrese Praha-západ a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze-západ poskytne? Nejkvalitnější vyklízení bytových a nebytových prostor vám na Praze-západ a jejím širokém okolí zajistí a poskytnou zkušení pracovníci franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Naše profesionální a spolehlivé vyklízecí služby jsou poskytovány nepřetržitě, 24 hodin denně. Bez ohledu na víkendy či svátky vám vždy a všude zajistíme dokonalý vyklízecí servis domácností a vyklízení nemovitostí.

Co vyklízíme

Kdykoli vám na základě vaší objednávky a vašich požadavků zajistíme v Praze vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení bytu, vyklizení sklepa, vyklizení garáže či vyklizení domu. Poskytneme vám ale i vyklizení chaty či chalupy, vyklizení kanceláře, vyklizení skladu nebo vyklizení zemědělské usedlosti či pozemku. Veškeré tyto vyklízecí práce zajišťujeme 365 dní v roce.

Obraťte se na nás

Veškeré své poptávky a objednávky po vyklízecích službách můžete provádět z pohodlí svého domova prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím bezplatné nonstop infolinky 800 66 88 88. Budeme velmi potěšeni, pokud si na jakékoli vyklízecí práce objednáte naši společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Uděláme skutečně maximum, abyste se i vy stali našimi dalšími spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha-západ

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení na Praze-západ, ale i v celém okrese Praha-západ! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze-západ, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha-západ ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze-západ zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si na Praze-západ zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte na Praze-západ řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Praha-západ vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze-západ. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze-západ . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze-západ byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze-západ byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze-západ, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze-západ, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze-západ, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze-západ od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vyklízení na Praze-západ. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze-západ. Skutečně naprostá spokojenost.