Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 1, tento týden 96, tento měsíc 279, tento rok 4 559
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Libčice nad Vltavou

vyklízení a vyklízecí práce

Potřebujete sehnat levné vyklízení v obci Libčice nad Vltavou a hledáte spolehlivou firmu, která vám toto vyklízení v Libčicích nad Vltavou zajistí? Požadujete v Libčicích nad Vltavou či v okolí Libčic nad Vltavou zajistit a poskytnout kvalitní a spolehlivé vyklízení bytových prostor, jako například vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení bytu, vyklizení sklepa nebo třeba vyklizení domu v Libčicích nad Vltavou? Stačí oslovit naši spolehlivou profesionální společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, která poskytuje své vyklízecí práce nejen v Libčicích nad Vltavou, ale kompletně po celé České republice.

Libčice nad Vltavou se nachází v lokalitě, ve které přímo působí naši členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Zásluhou toho vám můžeme v Libčicích nad Vltavou kdykoli a okamžitě zajistit vyklizení bytových i nebytových prostor. Stejně tak vám v Libčicích nad Vltavou zajistíme vyklizení bytu, vyklizení garáže, vyklizení kanceláří, vyklízení skladu, vyklizení obchodu, ale i vyklizení ubytovny, vyklizení restaurace nebo vyklizení stodoly. Následná likvidace odpadů je samozřejmostí při poskytování jakýchkoli našich vyklízecích služeb v Libčicích nad Vltavou.

Obec Libčice nad Vltavou v okrese Praha-západ je tak pro vás lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální vyklízecí práce, které vám právě v Libčicích nad Vltavou i v širokém okolí Libčic nad Vltavou velmi rádi a ochotně poskytnou naši zkušení a odborní pracovníci, včetně zajištění libovolného počtu kontejnerů na odpad.

Kde poskytujeme naše služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Libčicích nad Vltavou, ale i v celém okrese Praha-západ! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Libčicích nad Vltavou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Libčice nad Vltavou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Libčicích nad Vltavou zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Kojice 119, 533 12 Chvaletice
email: ko@extra-stehovani.com
počet franchisových licencí: 3

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Libčicích nad Vltavou, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Libčicích nad Vltavou, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Libčicích nad Vltavou. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Libčicích nad Vltavou. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Libčicích nad Vltavou od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Libčicích nad Vltavou, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Libčicích nad Vltavou. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Libčicích nad Vltavou . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Libčicích nad Vltavou byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Libčicích nad Vltavou byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.