EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Příbram

Vyklízení Příbram

Vyklízení Příbram

Vyklízení Příbram - Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Příbrami a celém jejím okolí zajistíme rychlý a kvalitní vyklízecí servis. Od pondělí do neděle stěhujeme a vyklízíme domácnosti, vyklízíme byty, vyklízíme i firmy. Kdykoli vám na základě vaší objednávky zajistíme v Příbrami vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklizení rekreačního objektu, vyklizení garáže, vyklizení sklepa nebo vyklizení libovolně velkého skladu.
V objednávkovém formuláři stačí, když vyplníte kdy, kde a co chcete vyklízet a naši technici vás již sami zkontaktují a domluví s vámi celý proces vyklízení pozemku, vyklízení domu, vyklízení kanceláře nebo jakékoli vyklízení nábytku či jiných materiálů. Zajistíme vám i vyklizení poničených obrazů, porcelánu, drobného zařízení, knih, dřevěného i kovového nábytku, sedacích souprav, elektroniky, kuchyňských spotřebičů, nádobí, zahradního nábytku nebo stavebního materiálu a sutí.
Celé uskupení profesionálů ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ má pouze proškolené a zkušené pracovníky připravené kdykoli splnit vaše přání a požadavky. Na celém Příbramsku je to právě společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, která vám zajistí a poskytne ty nejkvalitnější vyklízecí práce.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Příbrami, ale i při vyklízení v celém okrese Příbram! Nenabízíme levné vyklízení v Příbrami, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Příbrami. Před vyklízením v Příbrami nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Příbrami si prohlédněte náš ceník vyklízení Příbram (viz vyklízení Příbram ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Příbrami zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Příbram

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Příbrami od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Příbrami. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Příbrami . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Příbrami byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Příbrami byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Příbrami, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Příbrami. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Příbrami, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Příbrami, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Příbrami. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook