Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 0, tento týden 42, tento měsíc 356, tento rok 4 808
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Příbram

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Příbram a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Příbrami poskytne? Pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Příbrami a celém jejím okolí zajistíme rychlý a kvalitní vyklízecí servis. Od pondělí do neděle stěhujeme a vyklízíme domácnosti, vyklízíme byty, vyklízíme i firmy. Kdykoli vám na základě vaší objednávky zajistíme v Příbrami vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklizení rekreačního objektu, vyklizení garáže, vyklizení sklepa nebo vyklizení libovolně velkého skladu.

Co vyklízíme

V objednávkovém formuláři stačí, když vyplníte kdy, kde a co chcete vyklízet a naši technici vás již sami zkontaktují a domluví s vámi celý proces vyklízení pozemku, vyklízení domu, vyklízení kanceláře nebo jakékoli vyklízení nábytku či jiných materiálů. Zajistíme vám i vyklizení poničených obrazů, porcelánu, drobného zařízení, knih, dřevěného i kovového nábytku, sedacích souprav, elektroniky, kuchyňských spotřebičů, nádobí, zahradního nábytku nebo stavebního materiálu a sutí.

Obraťte se na nás

Celé uskupení profesionálů ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ má pouze proškolené a zkušené pracovníky připravené kdykoli splnit vaše přání a požadavky. Na celém Příbramsku je to právě společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, která vám zajistí a poskytne ty nejkvalitnější vyklízecí práce.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Příbram

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Příbrami, ale i v celém okrese Příbram! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Příbrami, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Příbram ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Příbrami zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantCEE Logistics a.s.
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Kojice 119, 533 12 Chvaletice
počet franchisových licencí: 3
FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

PartnerCOPYTRANS s.r.o.
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Mečeříž 157, 294 77 Mečeříž

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Příbrami od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Příbrami. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Příbrami . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Příbrami byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Příbrami byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Příbrami, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Příbrami. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Příbrami, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Příbrami, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Příbrami. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.