EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Kroměříž

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení v Kroměříži a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? Vyklízení v Kroměříži a celém Kroměřížském okolí vám spolehlivě zajistíme a poskytneme pod ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme veškerý odpad a nepořádek z bytů, vyklidíme domky, vyklidíme chaty i chalupy, vyklidíme sklepy, půdy, garáže, ale vyklidíme i kanceláře a sklady. Běžně zajištujeme vyklízení bytových a nebytových prostor, ale zajišťujeme i vyklízení provozovny či obchodu, vyklízení školy, vyklízení školky nebo vyklízení pozemků či rekreačních objektů.
Kdykoli budete požadovat cokoli vyklidit, stačí, když si vyplníte náš online objednávkový formulář nebo zavoláte na centrální bezplatnou linku 800 66 88 88. Naši odborní technici se s vámi okamžitě spojí a domluví s vámi celý proces vyklízecích prací. Vždy vám své vyklízecí služby poskytneme s vysokým a neměnným standardem, a to nejen v Kroměříži, ale i na celém území Evropské unie.
Zásluhou našich kvalifikovaných pracovníkům ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ o vás bude vždy kvalitně postaráno. Prioritou našich vyklízecích služeb je rychlost, spolehlivost a profesionální přístup. Pro fyzické i právnické subjekty vyklízíme nemovitosti za naprosto přehledných a jasných cenových podmínek na základě ceníku vyklízecích služeb. Vyklízíme pro vás pod kvalitní značkou EXTRA VYKLÍZENÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Kroměříži, ale i v celém okrese Kroměříž! Nenabízíme levné vyklízení v Kroměříži, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Kroměříž ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Kroměříži zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook