Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 43, tento týden 85, tento měsíc 629, tento rok 629
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Brno-venkov

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení v okrese Brno-venkov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v okrese Brno-venkov poskytne? Nejen v Brně-venkov, ale v celém širokém okolí Brněnska vám poskytneme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhovací a hlavně vyklízecí služby. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme pod záštitou prověřené ochranné značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Tato síť profesionálů se vám postará o dokonalý a komplexní vyklízecí servis v celém okolí Brna. Své vyklízecí služby poskytujeme nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům, či státním institucím.

Co vyklízíme

Nepřetržitě a nonstop vyklízíme byty, vyklízíme rodinné domy, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti. Potřebujete vyklidit sklep? Vyklidíme vám sklep. Potřebujete vyklidit chatu nebo chalupu? Vyklidíme vám chatu i chalupu. Jsme skuteční odborníci na vyklízení a likvidace. Vyklízíme nejen všechny bytové a nebytové prostory, ale od nepořádku a harampádí vás zbavíme i na vašich pozemcích či zahradách.

Obraťte se na nás

Naše vyklízecí práce jsou poskytovány nepřetržitě 24 hodin denně včetně víkendů i svátků. Postaráme se vám vždycky o celý proces vyklízecích služeb. Zajistíme potřebný počet pracovníků, zajistíme a dodáme veškeré potřebné obalové materiály a pytle, zajistíme správné vozidlo k odvozu veškerého odpadu a v případě potřeby zajistíme přistavení potřebných kontejnerů na odpad. Síť EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás jistota kvality, při zajištění vyklízecích prací.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Brno-venkov

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v okrese Brno-venkov, ale i v celém okrese Brno-venkov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v okrese Brno-venkov, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Brno-venkov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v okrese Brno-venkov zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 000 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši TOP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 252 37 195, DIČ: 252 37 195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v okrese Brno-venkov. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v okrese Brno-venkov . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v okrese Brno-venkov byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v okrese Brno-venkov byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v okrese Brno-venkov, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v okrese Brno-venkov, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v okrese Brno-venkov, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v okrese Brno-venkov od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vyklízení v okrese Brno-venkov. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v okrese Brno-venkov. Skutečně naprostá spokojenost.