Objednat

Stěhování Brno-venkov, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení v okrese Brno-venkov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v okrese Brno-venkov poskytne? Nejen v Brně-venkov, ale v celém širokém okolí Brněnska vám poskytneme profesionální, spolehlivé a kvalitní stěhovací a hlavně vyklízecí služby. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme pod záštitou prověřené ochranné značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Tato síť profesionálů se vám postará o dokonalý a komplexní vyklízecí servis v celém okolí Brna. Své vyklízecí služby poskytujeme nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům, či státním institucím.

Co vyklízíme

Nepřetržitě a nonstop vyklízíme byty, vyklízíme rodinné domy, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti. Potřebujete vyklidit sklep? Vyklidíme vám sklep. Potřebujete vyklidit chatu nebo chalupu? Vyklidíme vám chatu i chalupu. Jsme skuteční odborníci na vyklízení a likvidace. Vyklízíme nejen všechny bytové a nebytové prostory, ale od nepořádku a harampádí vás zbavíme i na vašich pozemcích či zahradách.

Obraťte se na nás

Naše vyklízecí práce jsou poskytovány nepřetržitě 24 hodin denně včetně víkendů i svátků. Postaráme se vám vždycky o celý proces vyklízecích služeb. Zajistíme potřebný počet pracovníků, zajistíme a dodáme veškeré potřebné obalové materiály a pytle, zajistíme správné vozidlo k odvozu veškerého odpadu a v případě potřeby zajistíme přistavení potřebných kontejnerů na odpad. Síť EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás jistota kvality, při zajištění vyklízecích prací.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Brno-venkov

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v okrese Brno-venkov, ale i v celém okrese Brno-venkov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v okrese Brno-venkov, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Brno-venkov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v okrese Brno-venkov zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v okrese Brno-venkov zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v okrese Brno-venkov řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Brno-venkov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v okrese Brno-venkov. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v okrese Brno-venkov . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v okrese Brno-venkov byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v okrese Brno-venkov byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v okrese Brno-venkov, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v okrese Brno-venkov, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v okrese Brno-venkov, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v okrese Brno-venkov od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Vyklízení v okrese Brno-venkov. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v okrese Brno-venkov. Skutečně naprostá spokojenost.