EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Písek

Vyklízení Písek

Vyklízení Písek

Vyklízení Písek - Kompletní vyklízecí servis v Písku a jeho okolí vám kvalitně a profesionálně poskytneme pod naší ochrannou značkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. V Písku vám kdykoli na požádání vyklidíme veškeré bytové i nebytové prostory. Vyklidíme vám rodinné domky, vyklidíme vám byty, vyklidíme garáže, vyklidíme sklepy. Vyklízení poskytujeme pro fyzické osoby, podnikatele i úřady.
Vyklidíme vám chaty i chalupy, vyklidíme sklady, vyklidíme stodoly i usedlosti. 24 hodin denně jsme vám k dispozici jak na centrální telefonní lince 800 66 88 88, tak s našimi posádkami pracovitých a proškolených odborníků na vyklízení a vyklízecí práce. Celý průběh vyklízení zajistíme za vás. Zajistíme kontejnery, zajistíme i likvidaci.
Své objednávky vyklízení můžete provádět i prostřednictvím objednávkového online formuláře. Naši technici se vám ozvou v co nejkratším možném termínu a celý proces vyklízení s vámi velmi ochotně naplánují a připraví. Se sítí profesionálů s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ máte zajištěný komfort a spolehlivost při jakémkoli druhu vyklízení i stěhování.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Písku, ale i při vyklízení v celém okrese Písek! Nenabízíme levné vyklízení v Písku, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Písku. Před vyklízením v Písku nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Písku si prohlédněte náš ceník vyklízení Písek (viz vyklízení Písek ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Písku zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Písek

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Písku od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Písku. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Písku. Skutečně naprostá spokojenost.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Písku . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Písku byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Písku byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Písku, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Písku, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Písku, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Písku. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook