EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení nábytku Písek

Vyklízení nábytku PísekVyklízení nábytku Písek – Potřebujete zajistit vyklizení starého nábytku v Písku? Postaráme se vám o demontáž tohoto nábytku a o jeho následnou likvidaci. Jsme franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ z Písku. Specializujeme se právě na tyto druhy vyklízecích prací a rádi vám poskytneme naše služby zaměřené na vyklízení nábytku, likvidaci starých kuchyňských linek, vyklizení sklepů a dalších objektů, které potřebujete vyklidit a vyčistit. Tyto služby vám poskytneme nejen v Písku, ale v celém Jihočeském kraji. Dle vašich požadavků vše vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení starého nábytku v Písku, ale i v celém okrese Písek! Nenabízíme levné vyklízení v Písku, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Písek ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení starého nábytku nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Písku zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení nábytku Písek

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi pomáhala vyhodit a zlikvidovat moji starou kuchyňskou linku v Písku. Celou linku nádherně rozebrali, zlikvidovali a hned se mi postarali i o nastěhování nové kuchyňské linky. To, že mi zajistili její odbornou montáž mě velmi mile překvapilo. Skutečně nabízí parádní služby a servis. Rozhodně doporučuji.Perfektní spolupráce, naprosto seriózní cena. Vyklízení a likvidace starého nábytku v Písku proběhlo naprosto bezchybně. Určitě budu doporučovat tuto firmu.Vyklizení našeho starého nábytku v Písku bylo zajištěno naprosto perfektně. Moc chválíme všechny pracovníky této firmy.Ve středu jsme si objednali vyklízení nábytku v Písku, a tentýž den nám byly tyto služby zajištěný. Musím uznat, že jsem byl velmi mile překvapen přístupem a rychlostí této společnosti. Doporučuji každému.Vyklizení staré sedací soupravy v Písku. Vše proběhlo na jedničku.Minulý týden nám firma EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťovala vyklízení starého nábytku v našem bytě po mamince v Písku. Velmi ochotní a pracovití zaměstnanci. Po vyklízení veškerého nábytku nám zajistili i špičkové úklidové služby. Děkujeme a moc moc chválíme.Chtěla bych moc pochválit a poděkovat této společnosti, že se mi postarali o vyklizení veškerého starého nábytku z mého bytu v Písku. Ještě jednou děkuju a doporučuju.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook