EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení nábytku Havlíčkův Brod

Vyklízení nábytku Havlíčkův Brod

Vyklizení nábytku v Havlíčkově Brodě

Vyklizení nábytku Havlíčkův Brod - Potřebujete zajistit vyklizení starého nábytku v Havlíčkově Brodě? Postaráme se vám o demontáž tohoto nábytku a o jeho následnou likvidaci. Jsme franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ z Havlíčkova Brodu. Specializujeme se právě na tyto druhy vyklízecích prací a rádi vám poskytneme naše služby zaměřené na vyklízení nábytku, likvidaci starých kuchyňských linek, vyklizení sklepů a dalších objektů, které potřebujete vyklidit a vyčistit. Tyto služby vám poskytneme nejen v Havlíčkově Brodě, ale v celém kraji Vysočina. Dle vašich požadavků vše vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení starého nábytku v Havlíčkově Brodě, ale i při vyklizení starého nábytku v celém okrese Havlíčkův Brod! Nenabízíme levné vyklízení v Havlíčkově Brodě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Havlíčkově Brodě.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení starého nábytku nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Havlíčkově Brodě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení nábytku Havlíčkův Brod

Ve středu jsme si objednali vyklízení nábytku v Havlíčkově Brodě, a tentýž den nám byly tyto služby zajištěný. Musím uznat, že jsem byl velmi mile překvapen přístupem a rychlostí této společnosti. Doporučuji každému.Minulý týden nám firma EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťovala vyklízení starého nábytku v našem bytě po mamince v Havlíčkově Brodě. Velmi ochotní a pracovití zaměstnanci. Po vyklízení veškerého nábytku nám zajistili i špičkové úklidové služby. Děkujeme a moc moc chválíme.Chtěla bych moc pochválit a poděkovat této společnosti, že se mi postarali o vyklizení veškerého starého nábytku z mého bytu v Havlíčkově Brodě. Ještě jednou děkuju a doporučuju.Vyklizení staré sedací soupravy v Havlíčkově Brodě. Vše proběhlo na jedničku.Vyklizení našeho starého nábytku v Havlíčkově Brodě bylo zajištěno naprosto perfektně. Moc chválíme všechny pracovníky této firmy.Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi pomáhala vyhodit a zlikvidovat moji starou kuchyňskou linku v Havlíčkově Brodě. Celou linku nádherně rozebrali, zlikvidovali a hned se mi postarali i o nastěhování nové kuchyňské linky. To, že mi zajistili její odbornou montáž mě velmi mile překvapilo. Skutečně nabízí parádní služby a servis. Rozhodně doporučuji.Perfektní spolupráce, naprosto seriózní cena. Vyklízení a likvidace starého nábytku v Havlíčkově Brodě proběhlo naprosto bezchybně. Určitě budu doporučovat tuto firmu.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook