EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení nábytku Česká Lípa

Vyklízení nábytku Česká Lípa

Vyklizení nábytku v České Lípě

Vyklizení nábytku Česká Lípa - Potřebujete zajistit vyklizení starého nábytku v České Lípě? Postaráme se vám o demontáž tohoto nábytku a o jeho následnou likvidaci. Jsme franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ z České Lípy. Specializujeme se právě na tyto druhy vyklízecích prací a rádi vám poskytneme naše služby zaměřené na vyklízení nábytku, likvidaci starých kuchyňských linek, vyklizení sklepů a dalších objektů, které potřebujete vyklidit a vyčistit. Tyto služby vám poskytneme nejen v České Lípě, ale v celém Libereckém kraji. Dle vašich požadavků vše vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení starého nábytku v České Lípě, ale i při vyklizení starého nábytku v celém okrese Česká Lípa! Nenabízíme levné vyklízení v České Lípě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v České Lípě.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení starého nábytku nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České Lípě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení nábytku Česká Lípa

Vyklizení našeho starého nábytku v České Lípě bylo zajištěno naprosto perfektně. Moc chválíme všechny pracovníky této firmy.Ve středu jsme si objednali vyklízení nábytku v České Lípě, a tentýž den nám byly tyto služby zajištěný. Musím uznat, že jsem byl velmi mile překvapen přístupem a rychlostí této společnosti. Doporučuji každému.Perfektní spolupráce, naprosto seriózní cena. Vyklízení a likvidace starého nábytku v České Lípě proběhlo naprosto bezchybně. Určitě budu doporučovat tuto firmu.Minulý týden nám firma EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťovala vyklízení starého nábytku v našem bytě po mamince v České Lípě. Velmi ochotní a pracovití zaměstnanci. Po vyklízení veškerého nábytku nám zajistili i špičkové úklidové služby. Děkujeme a moc moc chválíme.Chtěla bych moc pochválit a poděkovat této společnosti, že se mi postarali o vyklizení veškerého starého nábytku z mého bytu v České Lípě. Ještě jednou děkuju a doporučuju.Vyklizení staré sedací soupravy v České Lípě. Vše proběhlo na jedničku.Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi pomáhala vyhodit a zlikvidovat moji starou kuchyňskou linku v České Lípě. Celou linku nádherně rozebrali, zlikvidovali a hned se mi postarali i o nastěhování nové kuchyňské linky. To, že mi zajistili její odbornou montáž mě velmi mile překvapilo. Skutečně nabízí parádní služby a servis. Rozhodně doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook