EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení nábytku Žďár nad Sázavou

Vyklízení nábytku Žďár nad SázavouVyklízení nábytku Žďár nad Sázavou – Potřebujete zajistit vyklizení starého nábytku ve Žďáru nad Sázavou? Postaráme se vám o demontáž tohoto nábytku a o jeho následnou likvidaci. Jsme franchisová síť EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ ze Žďáru nad Sázavou. Specializujeme se právě na tyto druhy vyklízecích prací a rádi vám poskytneme naše služby zaměřené na vyklízení nábytku, likvidaci starých kuchyňských linek, vyklizení sklepů a dalších objektů, které potřebujete vyklidit a vyčistit. Tyto služby vám poskytneme nejen ve Žďáru nad Sázavou, ale v celém kraji Vysočina. Dle vašich požadavků vše vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení starého nábytku ve Žďáru nad Sázavou, ale i při vyklizení starého nábytku v celém okrese Žďár nad Sázavou! Nenabízíme levné vyklízení ve Žďáru nad Sázavou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Žďáru nad Sázavou. Před požadovaným vyklízením ve Žďáru nad Sázavou nebo před objednávkou námi poskytovaných služeb ve Žďáru nad Sázavou si prohlédněte náš ceník vyklízení Žďár nad Sázavou (viz vyklízení Žďár nad Sázavou ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení starého nábytku nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení nábytku Žďár nad Sázavou

Minulý týden nám firma EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťovala vyklízení starého nábytku v našem bytě po mamince ve Žďáru nad Sázavou. Velmi ochotní a pracovití zaměstnanci. Po vyklízení veškerého nábytku nám zajistili i špičkové úklidové služby. Děkujeme a moc moc chválíme.Chtěla bych moc pochválit a poděkovat této společnosti, že se mi postarali o vyklizení veškerého starého nábytku z mého bytu ve Žďáru nad Sázavou. Ještě jednou děkuju a doporučuju.Ve středu jsme si objednali vyklízení nábytku ve Žďáru nad Sázavou, a tentýž den nám byly tyto služby zajištěný. Musím uznat, že jsem byl velmi mile překvapen přístupem a rychlostí této společnosti. Doporučuji každému.Vyklizení staré sedací soupravy ve Žďáru nad Sázavou. Vše proběhlo na jedničku.Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ mi pomáhala vyhodit a zlikvidovat moji starou kuchyňskou linku ve Žďáru nad Sázavou. Celou linku nádherně rozebrali, zlikvidovali a hned se mi postarali i o nastěhování nové kuchyňské linky. To, že mi zajistili její odbornou montáž mě velmi mile překvapilo. Skutečně nabízí parádní služby a servis. Rozhodně doporučuji.Perfektní spolupráce, naprosto seriózní cena. Vyklízení a likvidace starého nábytku ve Žďáru nad Sázavou proběhlo naprosto bezchybně. Určitě budu doporučovat tuto firmu.Vyklizení našeho starého nábytku ve Žďáru nad Sázavou bylo zajištěno naprosto perfektně. Moc chválíme všechny pracovníky této firmy.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook