Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení Žďár nad Sázavou

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLÍZENÍ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Vyklízení Žďár nad Sázavou - Nejen ve Žďáru nad Sázavou a jeho okolí vám zajistíme profesionální a kvalitní vyklízecí služby včetně ekologické likvidace odpadů. Nabízíme vyklizení nábytku, vyklizení a likvidace pozůstalostí, vyklizení veškerých nemovitostí, vyklízení domácností, ale i vyklízení firem. Vyklízíme i zemědělské usedlosti a rekreační objekty, vyklízíme domy před rekonstrukcí, ale vyklízíme i pozemky a parcely.

Jsme profesionálové s celorepublikovou působností vykonávající vyklízecí činnosti pod hlavičkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízíme veškeré druhy materiálu a odpadu, jako jsou například kuchyňské linky, elektronika, porcelán, zahradní nábytek, knihy, trezory, hračky, papíry, plasty a sutě.

Ve Žďáru nad Sázavou vám jakékoli vyklízecí práce poskytnou naši ochotní a zkušení pracovníci ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Vyklízíme a pracujeme nepřetržitě 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Pro všechny vyklízíme a likvidujeme za jednotné a přehledné ceny, na základě našeho ceníku vyklízecích služeb. Budeme velmi potěšeni, pokud budeme moci i vám, ve Žďáru nad Sázavou nabídnout naše služby vyklízení.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení ve Žďáru nad Sázavou, ale i při vyklízení v celém okrese Žďár nad Sázavou! Nenabízíme levné vyklízení ve Žďáru nad Sázavou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Žďáru nad Sázavou.


vyklízení bytových i nebytových prostor
• vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
• zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• demolice dřevěných i zděných staveb
• komplexní vyklízecí služby na klíč
• vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
• vyklízení se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení ve Žďáru nad Sázavou, ale i při vyklízení v celém okrese Žďár nad Sázavou! Nenabízíme levné vyklízení ve Žďáru nad Sázavou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby ve Žďáru nad Sázavou.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Žďáru nad Sázavou zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení Žďár nad Sázavou

    Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Žďáru nad Sázavou. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Žďáru nad Sázavou byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení ve Žďáru nad Sázavou byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Žďáru nad Sázavou, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Žďáru nad Sázavou, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Žďáru nad Sázavou, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Žďáru nad Sázavou. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Žďáru nad Sázavou. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Žďáru nad Sázavou od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Žďáru nad Sázavou. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt