EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Ostrava

Vyklízení Ostrava

Vyklízení Ostrava

Nejen v Ostravě a její širokém okolí již řadu let kvalitně a profesionálně vyklízíme domácnosti, vyklízíme firmy, vyklízíme kanceláře, vyklízíme sklady i provozovny. Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme domy, vyklízíme byty, garáže i sklepy. Kdykoli vám také zajistíme vyklízení obchodů či prodejen, vyklízení hotelů a ubytoven nebo vyklízení restaurací či barů. Jsme specialisté na vyklízení zemědělských usedlostí, ale i na vyklízení chat a chalup. Veškeré vyklízecí práce vám v Ostravě zajistí a poskytnou zkušení a spolehliví pracovníci franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.

Veškeré své vyklízecí práce vám zajistíme a poskytneme časově neomezeně, 24 hodin denně, bez ohledu na svátky či víkendy. Své poptávky po vyklízecích či stěhovacích službách můžete kdykoli zadávat z pohodlí svého domova prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Pro všechny poskytujeme vyklízecí práce za jednotné a přehledné ceny, na základě našeho ceníku vyklízení.

Před vyklízením libovolně velkých bytových či nebytových prostor si můžete vyžádat návštěvu odborného technika, který po prohlídce vše potřebné zařídí a zorganizuje za vás. Stanoví potřebný počet pracovníků, zajistí obalové materiály a případně zajistí přistavení kontejnerů určených na odpad. Veškeré vyklízené předměty vynosíme, naložíme, odvezeme a samozřejmě zlikvidujeme. Franchisová síť profesionálů EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás na Ostravsku ta správná volba.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Ostravě, ale i při vyklízení v celém okrese Ostrava-město! Nenabízíme levné vyklízení v Ostravě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Ostravě.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Ostravě, ale i při vyklízení v celém okrese Ostrava-město! Nenabízíme levné vyklízení v Ostravě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Ostravě.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Ostravě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook