Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 38, tento týden 94, tento měsíc 532, tento rok 532
Objednat

Vyklízení Ostrava

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Ostrava a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Ostravě poskytne? Nejen v Ostravě a její širokém okolí již řadu let kvalitně a profesionálně vyklízíme domácnosti, vyklízíme firmy, vyklízíme kanceláře, vyklízíme sklady i provozovny. Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme domy, vyklízíme byty, garáže i sklepy. Kdykoli vám také zajistíme vyklízení obchodů či prodejen, vyklízení hotelů a ubytoven nebo vyklízení restaurací či barů. Jsme specialisté na vyklízení zemědělských usedlostí, ale i na vyklízení chat a chalup. Veškeré vyklízecí práce vám v Ostravě zajistí a poskytnou zkušení a spolehliví pracovníci franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.
Veškeré své vyklízecí práce vám zajistíme a poskytneme časově neomezeně, 24 hodin denně, bez ohledu na svátky či víkendy. Své poptávky po vyklízecích či stěhovacích službách můžete kdykoli zadávat z pohodlí svého domova prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Pro všechny poskytujeme vyklízecí práce za jednotné a přehledné ceny, na základě našeho ceníku vyklízení.
Před vyklízením libovolně velkých bytových či nebytových prostor si můžete vyžádat návštěvu odborného technika, který po prohlídce vše potřebné zařídí a zorganizuje za vás. Stanoví potřebný počet pracovníků, zajistí obalové materiály a případně zajistí přistavení kontejnerů určených na odpad. Veškeré vyklízené předměty vynosíme, naložíme, odvezeme a samozřejmě zlikvidujeme. Franchisová síť profesionálů EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás na Ostravsku ta správná volba.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Ostravě, ale i v celém okrese Ostrava! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Ostravě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Ostrava ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Ostravě zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Ostravě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Ostravě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Ostravě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Ostravě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Ostravě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Ostravě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Ostravě. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Ostravě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Ostravě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Ostravě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.