EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Ostrava

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení v Ostravě a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? Nejen v Ostravě a její širokém okolí již řadu let kvalitně a profesionálně vyklízíme domácnosti, vyklízíme firmy, vyklízíme kanceláře, vyklízíme sklady i provozovny. Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme domy, vyklízíme byty, garáže i sklepy. Kdykoli vám také zajistíme vyklízení obchodů či prodejen, vyklízení hotelů a ubytoven nebo vyklízení restaurací či barů. Jsme specialisté na vyklízení zemědělských usedlostí, ale i na vyklízení chat a chalup. Veškeré vyklízecí práce vám v Ostravě zajistí a poskytnou zkušení a spolehliví pracovníci franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.
Veškeré své vyklízecí práce vám zajistíme a poskytneme časově neomezeně, 24 hodin denně, bez ohledu na svátky či víkendy. Své poptávky po vyklízecích či stěhovacích službách můžete kdykoli zadávat z pohodlí svého domova prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Pro všechny poskytujeme vyklízecí práce za jednotné a přehledné ceny, na základě našeho ceníku vyklízení.
Před vyklízením libovolně velkých bytových či nebytových prostor si můžete vyžádat návštěvu odborného technika, který po prohlídce vše potřebné zařídí a zorganizuje za vás. Stanoví potřebný počet pracovníků, zajistí obalové materiály a případně zajistí přistavení kontejnerů určených na odpad. Veškeré vyklízené předměty vynosíme, naložíme, odvezeme a samozřejmě zlikvidujeme. Franchisová síť profesionálů EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás na Ostravsku ta správná volba.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Ostravě, ale i v celém okrese Ostrava! Nenabízíme levné vyklízení v Ostravě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Ostrava ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Ostravě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook