Objednat

Stěhování Ostrava, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Ostrava a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Ostravě poskytne? Nejen v Ostravě a její širokém okolí již řadu let kvalitně a profesionálně vyklízíme domácnosti, vyklízíme firmy, vyklízíme kanceláře, vyklízíme sklady i provozovny. Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme domy, vyklízíme byty, garáže i sklepy. Kdykoli vám také zajistíme vyklízení obchodů či prodejen, vyklízení hotelů a ubytoven nebo vyklízení restaurací či barů. Jsme specialisté na vyklízení zemědělských usedlostí, ale i na vyklízení chat a chalup. Veškeré vyklízecí práce vám v Ostravě zajistí a poskytnou zkušení a spolehliví pracovníci franchisové sítě EXTRA SLUŽBY.

Co vyklízíme

Veškeré své vyklízecí práce vám zajistíme a poskytneme časově neomezeně, 24 hodin denně, bez ohledu na svátky či víkendy. Své poptávky po vyklízecích či stěhovacích službách můžete kdykoli zadávat z pohodlí svého domova prostřednictvím online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné linky 800 66 88 88. Pro všechny poskytujeme vyklízecí práce za jednotné a přehledné ceny, na základě našeho ceníku vyklízení.

Obraťte se na nás

Před vyklízením libovolně velkých bytových či nebytových prostor si můžete vyžádat návštěvu odborného technika, který po prohlídce vše potřebné zařídí a zorganizuje za vás. Stanoví potřebný počet pracovníků, zajistí obalové materiály a případně zajistí přistavení kontejnerů určených na odpad. Veškeré vyklízené předměty vynosíme, naložíme, odvezeme a samozřejmě zlikvidujeme. Franchisová síť profesionálů EXTRA VYKLÍZENÍ je pro vás na Ostravsku ta správná volba.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Ostrava

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Ostravě, ale i v celém okrese Ostrava! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Ostravě, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Ostrava ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Ostravě zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Ostravě zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Ostravě řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Ostrava vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Ostravě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Ostravě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Ostravě . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Ostravě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Ostravě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Ostravě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Ostravě. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Ostravě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Ostravě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Ostravě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.