Objednat

Stěhování Praha, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Sháníte profesionální a levné vyklízení v hlavním městě Praha a hledáte skutečné odborníky, kteří vám tyto vyklízecí práce v Praze poskytnou? Profesionální a odborné vyklízecí práce v Praze, ale i ve všech Pražských částech vám kdykoli zajistíme a poskytneme pod hlavičkou naší mezinárodní franchisová síť EXTRA SLUŽBY. V Praze vám zajistíme jakékoli vyklízení, jako je například vyklízení domácností, vyklizení bytu, vyklizení domu, vyklízení a likvidaci pozůstalosti, ale například i vyklizení sklepa, vyklizení garáže nebo vyklizení půdy. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům a právnickým subjektům. Vyklízíme nejen bytové prostory, ale kompletní vyklízecí práce zajišťujeme i na vyklízení libovolných nebytových prostor.

Co vyklízíme

V Praze i v celém okolí Prahy naprosto běžně zajišťujeme vyklízení kanceláří, vyklízení skladů, vyklízení hotelů, pensionů i ubytoven nebo vyklízení restaurací, barů a jídelen. Vyklízíme obchody i prodejny, vyklízíme chaty i chalupy, ale vyklízíme i zemědělské usedlosti. Veškeré, námi poskytované vyklízecí práce jsou prováděny zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Likvidujeme a vyklízíme nejen nábytek, ale vyklízíme a likvidujeme veškeré druhy materiálů, předmětů a vybavení. Pracujeme neomezeně, 24 hodin denně.

Obraťte se na nás

Veškeré své požadavky na libovolný druh vyklízení v Praze nám můžete volat nonstop na bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 nebo si své požadavky na vyklízení bytových a nebytových prostor v Praze můžete pohodlně zadávat z pohodlí vašeho domova v našem přehledném a jednoduchém online objednávkovém formuláři. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využili naši společnost EXTRA SLUŽBY na jakékoli vyklízecí či stěhovací práce.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Praze, ale i v celé městské části Praha! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Praze, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Praze zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Praze zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Praze řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Praha vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Praze. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Praze . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Praze byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Praze byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Praze od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Praze, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Praze, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Praze, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Praze. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Praze. Skutečně naprostá spokojenost.