Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 43, tento týden 85, tento měsíc 629, tento rok 629
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Praha

vyklízení a vyklízecí práce

Sháníte profesionální a levné vyklízení v hlavním městě Praha a hledáte skutečné odborníky, kteří vám tyto vyklízecí práce v Praze poskytnou? Profesionální a odborné vyklízecí práce v Praze, ale i ve všech Pražských částech vám kdykoli zajistíme a poskytneme pod hlavičkou naší mezinárodní franchisová síť EXTRA SLUŽBY. V Praze vám zajistíme jakékoli vyklízení, jako je například vyklízení domácností, vyklizení bytu, vyklizení domu, vyklízení a likvidaci pozůstalosti, ale například i vyklizení sklepa, vyklizení garáže nebo vyklizení půdy. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům a právnickým subjektům. Vyklízíme nejen bytové prostory, ale kompletní vyklízecí práce zajišťujeme i na vyklízení libovolných nebytových prostor.

Co vyklízíme

V Praze i v celém okolí Prahy naprosto běžně zajišťujeme vyklízení kanceláří, vyklízení skladů, vyklízení hotelů, pensionů i ubytoven nebo vyklízení restaurací, barů a jídelen. Vyklízíme obchody i prodejny, vyklízíme chaty i chalupy, ale vyklízíme i zemědělské usedlosti. Veškeré, námi poskytované vyklízecí práce jsou prováděny zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Likvidujeme a vyklízíme nejen nábytek, ale vyklízíme a likvidujeme veškeré druhy materiálů, předmětů a vybavení. Pracujeme neomezeně, 24 hodin denně.

Obraťte se na nás

Veškeré své požadavky na libovolný druh vyklízení v Praze nám můžete volat nonstop na bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 nebo si své požadavky na vyklízení bytových a nebytových prostor v Praze můžete pohodlně zadávat z pohodlí vašeho domova v našem přehledném a jednoduchém online objednávkovém formuláři. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využili naši společnost EXTRA SLUŽBY na jakékoli vyklízecí či stěhovací práce.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Praze, ale i v celé městské části Praha! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Praze, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Praze zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 000 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši TOP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 252 37 195, DIČ: 252 37 195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJaroslav Mrazík
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Makovského 1177/1, 163 00 Praha 17
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJindřich Grolmus
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U papírny 784/5, 170 00 Praha 7
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

Partnerstehovaniprahaking
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Praze. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Praze . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Praze byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Praze byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Praze od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Praze, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Praze, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Praze, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Praze. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Praze. Skutečně naprostá spokojenost.