Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 9, tento týden 137, tento měsíc 437, tento rok 437
Objednat

Vyklízení Praha

800 66 88 88Sháníte profesionální a levné vyklízení v hlavním městě Praha a hledáte skutečné odborníky, kteří vám tyto vyklízecí práce v Praze poskytnou? Profesionální a odborné vyklízecí práce v Praze, ale i ve všech Pražských částech vám kdykoli zajistíme a poskytneme pod hlavičkou naší mezinárodní franchisová síť EXTRA SLUŽBY. V Praze vám zajistíme jakékoli vyklízení, jako je například vyklízení domácností, vyklizení bytu, vyklizení domu, vyklízení a likvidaci pozůstalosti, ale například i vyklizení sklepa, vyklizení garáže nebo vyklizení půdy. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme nejen fyzickým osobám, ale i podnikatelům a právnickým subjektům. Vyklízíme nejen bytové prostory, ale kompletní vyklízecí práce zajišťujeme i na vyklízení libovolných nebytových prostor.
V Praze i v celém okolí Prahy naprosto běžně zajišťujeme vyklízení kanceláří, vyklízení skladů, vyklízení hotelů, pensionů i ubytoven nebo vyklízení restaurací, barů a jídelen. Vyklízíme obchody i prodejny, vyklízíme chaty i chalupy, ale vyklízíme i zemědělské usedlosti. Veškeré, námi poskytované vyklízecí práce jsou prováděny zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Likvidujeme a vyklízíme nejen nábytek, ale vyklízíme a likvidujeme veškeré druhy materiálů, předmětů a vybavení. Pracujeme neomezeně, 24 hodin denně.
Veškeré své požadavky na libovolný druh vyklízení v Praze nám můžete volat nonstop na bezplatnou telefonní linku 800 66 88 88 nebo si své požadavky na vyklízení bytových a nebytových prostor v Praze můžete pohodlně zadávat z pohodlí vašeho domova v našem přehledném a jednoduchém online objednávkovém formuláři. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty, kteří využili naši společnost EXTRA SLUŽBY na jakékoli vyklízecí či stěhovací práce.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Praze, ale i v celé městské části Praha! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Praze, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Praha ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Praze zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Praze. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Praze . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Praze byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Praze byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Praze od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Praze, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Praze, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Praze, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Praze. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Praze. Skutečně naprostá spokojenost.