Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 38, tento týden 94, tento měsíc 532, tento rok 532
Objednat

Vyklízení Přerov

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Přerov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Přerově poskytne? V Přerově, ale i v jeho širokém okolí vyklízíme domácnosti, vyklízíme bytové i nebytové prostory. Vyklízíme chaty a chalupy, vyklízíme garáže, sklepy, půdy i podkroví. Vyklízíme zahrady, vyklízíme firmy, státní instituce i hospodářská stavení. Zajistíme vám vyklízení škol, školek, obchodů, úřadů i skladů. Všechen nepotřebný materiál a harampádí nejen vyklízíme, ale samozřejmě i likvidujeme.
Veškeré vyklízecí i stěhovací služby zajišťujeme a poskytujeme pod hlavičkou renomované franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Všechny naše služby poskytujeme našim klientům nepřetržitě, 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Vždy a pro všechny máme příznivé a jasně přehledné ceny na základě našeho ceníku vyklízecích služeb.
V případě zájmu vám naše síť EXTRA VYKLÍZENÍ v Přerově zajistí i demolice a bourání dřevěných i zděných budov či objektů. Vše po demolici samozřejmě automaticky vyklidíme, naložíme a zlikvidujeme. Vyklidíme a zlikvidujeme i nepotřebný či starý stavební materiál. Vyklízecí práce se zárukou a bez rizika, to je pro vás společnost EXTRA VYKLÍZENÍ.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Přerově, ale i v celém okrese Přerov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Přerově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Přerov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Přerově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Přerově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Přerově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Přerově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Přerově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Přerově. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Přerově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Přerově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Přerově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Přerově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Přerově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.