Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 14, tento týden 156, tento měsíc 90, tento rok 5 760
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Přerov

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Přerov a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Přerově poskytne? V Přerově, ale i v jeho širokém okolí vyklízíme domácnosti, vyklízíme bytové i nebytové prostory. Vyklízíme chaty a chalupy, vyklízíme garáže, sklepy, půdy i podkroví. Vyklízíme zahrady, vyklízíme firmy, státní instituce i hospodářská stavení. Zajistíme vám vyklízení škol, školek, obchodů, úřadů i skladů. Všechen nepotřebný materiál a harampádí nejen vyklízíme, ale samozřejmě i likvidujeme.

Co vyklízíme

Veškeré vyklízecí i stěhovací služby zajišťujeme a poskytujeme pod hlavičkou renomované franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Všechny naše služby poskytujeme našim klientům nepřetržitě, 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Vždy a pro všechny máme příznivé a jasně přehledné ceny na základě našeho ceníku vyklízecích služeb.

Obraťte se na nás

V případě zájmu vám naše síť EXTRA VYKLÍZENÍ v Přerově zajistí i demolice a bourání dřevěných i zděných budov či objektů. Vše po demolici samozřejmě automaticky vyklidíme, naložíme a zlikvidujeme. Vyklidíme a zlikvidujeme i nepotřebný či starý stavební materiál. Vyklízecí práce se zárukou a bez rizika, to je pro vás společnost EXTRA VYKLÍZENÍ.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Přerov

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Přerově, ale i v celém okrese Přerov! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Přerově, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Přerov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Přerově zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Přerově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Přerově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Přerově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Přerově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Přerově. Skutečně naprostá spokojenost.Celý proces vyklízení v Přerově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Přerově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Přerově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Přerově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Přerově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.