EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888


Objednat

Vyklízení Břeclav

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ

VYKLÍZENÍ BŘECLAV

Vyklízení Břeclav - Dnes a denně, 365 dní v roce zajišťujeme v Břeclavi vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení rodinných domů, vyklízení sklepů a půd, vyklízení kanceláří, archivů i knihoven. Vyklízíme nejen domácnosti, ale pro společnosti a podnikatele zajištujeme vyklízení podniků, vyklízení skladů nebo například vyklízení stavebních materiálů.

Veškeré naše profesionální vyklízecí služby poskytujeme pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY, a to nejen v Břeclavi, ale i v celém okolí. Kompletní vyklízecí servis vám poskytneme kvalitně a rychle, od prvotních počátečních příprav, až po samotné vyklízení a následnou likvidaci. V případě vašeho požadavku vám můžeme zajistit takzvané vyklízení na klíč.

Veškeré své požadavky na vyklízecí práce můžete provádět 24 hodin denně v našem online objednávkovém formuláři nebo prostřednictvím centrální infolinky 800 66 88 88. Všichni pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ vám jsou k dispozici 7 dní v týdnu, bez ohledu na svátky či víkendy. Zkušená franchisová síť EXTRA VYKLÍZENÍ vám v Břeclavi poskytne ty nejlepší vyklízecí služby, které na trhu můžete získat.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Břeclavi, ale i při vyklízení v celém okrese Břeclav! Nenabízíme levné vyklízení v Břeclavi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Břeclavi.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Břeclavi, ale i při vyklízení v celém okrese Břeclav! Nenabízíme levné vyklízení v Břeclavi, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Břeclavi.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Břeclavi zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Břeclav

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Břeclavi od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Břeclavi. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Břeclavi. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Břeclavi byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Břeclavi byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Břeclavi, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Břeclavi. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Břeclavi, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Břeclavi, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Břeclavi. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook