Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 3, tento týden 82, tento měsíc 568, tento rok 5 020
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Břeclav

vyklízení a vyklízecí práce

Poptáváte levné vyklízení ve městě Břeclav a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Břeclavi poskytne? Dnes a denně, 365 dní v roce zajišťujeme v Břeclavi vyklízení a likvidaci pozůstalostí, vyklízení bytů, vyklízení rodinných domů, vyklízení sklepů a půd, vyklízení kanceláří, archivů i knihoven. Vyklízíme nejen domácnosti, ale pro společnosti a podnikatele zajištujeme vyklízení podniků, vyklízení skladů nebo například vyklízení stavebních materiálů.

Co vyklízíme

Veškeré naše profesionální vyklízecí služby poskytujeme pod záštitou kvalitní značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY, a to nejen v Břeclavi, ale i v celém okolí. Kompletní vyklízecí servis vám poskytneme kvalitně a rychle, od prvotních počátečních příprav, až po samotné vyklízení a následnou likvidaci. V případě vašeho požadavku vám můžeme zajistit takzvané vyklízení na klíč.

Obraťte se na nás

Veškeré své požadavky na vyklízecí práce můžete provádět 24 hodin denně v našem online objednávkovém formuláři nebo prostřednictvím centrální infolinky 800 66 88 88. Všichni pracovníci sítě EXTRA VYKLÍZENÍ vám jsou k dispozici 7 dní v týdnu, bez ohledu na svátky či víkendy. Zkušená franchisová síť EXTRA VYKLÍZENÍ vám v Břeclavi poskytne ty nejlepší vyklízecí služby, které na trhu můžete získat.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Břeclav

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Břeclavi, ale i v celém okrese Břeclav! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Břeclavi, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Břeclav ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Břeclavi zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantČestmír Adamac
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Černuc - Miletice 31, 273 24
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Břeclavi od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Břeclavi. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Břeclavi . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Břeclavi byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Břeclavi byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Břeclavi, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Břeclavi. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Břeclavi, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Břeclavi, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Břeclavi. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.