Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení Jablonec nad Nisou

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLÍZENÍ JABLONEC NAD NISOU

Vyklízení Jablonec nad Nisou - V Jablonci nad Nisou vyklízíme nejen domácnosti, ale vyklízíme kompletně veškeré bytové i nebytové prostory. Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme sklepy, vyklízíme půdy i podkroví, vyklízíme chaty i chalupy. Jsme profesionálové, kteří zajišťují pod hlavičkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY kvalitní vyklízecí servis.

Chcete vyklidit pozemek nebo zahradu? Chcete vyklidit stodolu? Objednejte si naše služby a my se vám o celý proces vyklízení kompletně postaráme. Zajistíme potřebný počet pracovníků, zajistíme automobily, zajistíme kontejnery, zajistíme likvidaci. Jsme tu pro vás 24 hodin denně.

Vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme veškerý nepotřebný materiál, kterého se potřebujete zbavit. Objednávky můžete provádět přes náš online objednávkový formulář. Všichni naši franchisanti ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ budou velmi potěšeni, pokud vám budou moct poskytnout své profesionální vyklízecí služby a zajistit, abyste se v Jablonci nad Nisou stali našimi dalšími, spokojenými klienty.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Jablonci nad Nisou, ale i při vyklízení v celém okrese Jablonec nad Nisou! Nenabízíme levné vyklízení v Jablonci nad Nisou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Jablonci nad Nisou.


vyklízení bytových i nebytových prostor
• vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
• zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• demolice dřevěných i zděných staveb
• komplexní vyklízecí služby na klíč
• vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
• vyklízení se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Jablonci nad Nisou, ale i při vyklízení v celém okrese Jablonec nad Nisou! Nenabízíme levné vyklízení v Jablonci nad Nisou, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Jablonci nad Nisou.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Jablonci nad Nisou zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení Jablonec nad Nisou

    Vaše vyklízecí služby v Jablonci nad Nisou byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Jablonci nad Nisou byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Jablonci nad Nisou, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Jablonci nad Nisou, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Jablonci nad Nisou, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Jablonci nad Nisou. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vyklízení v Jablonci nad Nisou. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Jablonci nad Nisou. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Jablonci nad Nisou od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Jablonci nad Nisou. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt