Objednat

Stěhování Jablonec nad Nisou, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Jablonec nad Nisou a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Jablonci nad Nisou poskytne? V Jablonci nad Nisou vyklízíme nejen domácnosti, ale vyklízíme kompletně veškeré bytové i nebytové prostory. Vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, vyklízíme sklepy, vyklízíme půdy i podkroví, vyklízíme chaty i chalupy. Jsme profesionálové, kteří zajišťují pod hlavičkou franchisové sítě EXTRA SLUŽBY kvalitní vyklízecí servis.

Co vyklízíme

Chcete vyklidit pozemek nebo zahradu? Chcete vyklidit stodolu? Objednejte si naše služby a my se vám o celý proces vyklízení kompletně postaráme. Zajistíme potřebný počet pracovníků, zajistíme automobily, zajistíme kontejnery, zajistíme likvidaci. Jsme tu pro vás 24 hodin denně.

Obraťte se na nás

Vyklidíme a ekologicky zlikvidujeme veškerý nepotřebný materiál, kterého se potřebujete zbavit. Objednávky můžete provádět přes náš online objednávkový formulář. Všichni naši franchisanti ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ budou velmi potěšeni, pokud vám budou moct poskytnout své profesionální vyklízecí služby a zajistit, abyste se v Jablonci nad Nisou stali našimi dalšími, spokojenými klienty.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Jablonec nad Nisou

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Jablonci nad Nisou, ale i v celém okrese Jablonec nad Nisou! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Jablonci nad Nisou, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Jablonec nad Nisou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Jablonci nad Nisou zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Jablonci nad Nisou zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Jablonci nad Nisou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Jablonec nad Nisou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Vaše vyklízecí služby v Jablonci nad Nisou byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Jablonci nad Nisou byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Jablonci nad Nisou, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Jablonci nad Nisou, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Jablonci nad Nisou, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Jablonci nad Nisou . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vyklízení v Jablonci nad Nisou. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Jablonci nad Nisou. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Jablonci nad Nisou od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Jablonci nad Nisou. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.