Objednat

Stěhování Strakonice, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Strakonice a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce ve Strakonicích poskytne? Vyklízíme veškeré bytové i nebytové prostory, a to nejen ve Strakonicích, ale na celém území jižních Čech. Veškeré vyklízecí práce vám zajistí a poskytnou zkušení a spolehliví pracovníci franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. K dispozici jsme vám nepřetržitě 24 hodin denně. Své objednávky na vyklízení můžete zadávat kdykoli telefonicky nebo prostřednictvím objednávkového formuláře.

Co vyklízíme

Jako skuteční profesionálové se vám kompletně postaráme o vyklízení bytů, vyklízení domů, vyklízení sklepů, vyklízení garáží nebo o vyklízení chat a chalup. Vyklidíme, naložíme, odvezeme a zlikvidujeme jakékoli materiály, které vám překáží. Sklo, dřevo, železo, papír, sutě i veškerý starý či nepotřebný stavební materiál. Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ vám ve Strakonicích poskytne ten nejlepší vyklízecí servis.

Obraťte se na nás

Kdykoli budete potřebovat, vyklidíme vám nejen domácnosti, ale vyklidíme i pozemky a zahrady od veškerého nepořádku. V případě zájmu vám poskytneme i demolici dřevěných i zděných staveb. Veškeré vyklízecí práce poskytujeme za jasných a přehledných cenových podmínek odvíjejících se od hodinových sazeb práce našich franchisantů. Vyklízíme rychle, kvalitně a spolehlivě.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Strakonice

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení ve Strakonicích, ale i v celém okrese Strakonice! Nenabízíme nejlevnější vyklízení ve Strakonicích, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Strakonice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste ve Strakonicích zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si ve Strakonicích zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte ve Strakonicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Strakonice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení ve Strakonicích. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení ve Strakonicích . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby ve Strakonicích byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení ve Strakonicích byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení ve Strakonicích od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet ve Strakonicích, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti ve Strakonicích, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení ve Strakonicích, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení ve Strakonicích. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce ve Strakonicích. Skutečně naprostá spokojenost.