Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří využili naše stěhovací a vyklízecí služby: dnes 9, tento týden 137, tento měsíc 437, tento rok 437
Objednat

Vyklízení Louny

800 66 88 88Poptáváte levné vyklízení ve městě Louny a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Lounech poskytne? V Lounech i v celém širokém okolí Loun poskytujeme ten nejlepší a profesionální vyklízecí servis. Pod značkou kvalitní a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Lounech nepřetržitě poskytujeme vyklízení domácností, vyklízení bytových a nebytových prostor, vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení rekreačních objektů, vyklízení sklepních kójí a garáží, vyklízení skladů, ale i vyklízení kanceláří, restaurací, obchodů a výrobních hal.
Veškeré své objednávky a poptávky po vyklízecích pracích nám můžete volat na centrální linku 800 66 88 88 nebo si můžete vyplnit velmi přehledný a jednoduchý formulář vyklízení. Naši odborní technici vás již sami zkontaktují a celý proces vyklízení s vámi do detailů proberou a připraví.
Síť EXTRA VYKLÍZENÍ je skutečně jedničkou na trhu v oboru vyklízecích prací. Veškeré vyklízené věci a předměty vynosíme, naložíme, odvezeme a samozřejmě ekologicky zlikvidujeme ve sběrných dvorech. Budeme velmi potěšeni, pokud si s naší sítí EXTRA VYKLÍZENÍ vyzkoušíte libovolné vyklízecí služby a přesvědčíte se o našich kvalitách, při poskytování uceleného servisu vyklízení.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Lounech, ale i v celém okrese Louny! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Lounech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte naše ceny za vyklízení (viz vyklízení Louny ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Lounech zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.
Chcete zajistit vyklízecí služby? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Lounech od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Lounech. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Lounech. Skutečně naprostá spokojenost.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Lounech . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Lounech byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Lounech byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Lounech, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Lounech, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Lounech, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Lounech. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.