EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Louny

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍPotřebujete zajistit vyklízení v Lounech a hledáte odbornou a spolehlivou firmu, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? V Lounech i v celém širokém okolí Loun poskytujeme ten nejlepší a profesionální vyklízecí servis. Pod značkou kvalitní a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Lounech nepřetržitě poskytujeme vyklízení domácností, vyklízení bytových a nebytových prostor, vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení rekreačních objektů, vyklízení sklepních kójí a garáží, vyklízení skladů, ale i vyklízení kanceláří, restaurací, obchodů a výrobních hal.
Veškeré své objednávky a poptávky po vyklízecích pracích nám můžete volat na centrální linku 800 66 88 88 nebo si můžete vyplnit velmi přehledný a jednoduchý formulář vyklízení. Naši odborní technici vás již sami zkontaktují a celý proces vyklízení s vámi do detailů proberou a připraví.
Síť EXTRA VYKLÍZENÍ je skutečně jedničkou na trhu v oboru vyklízecích prací. Veškeré vyklízené věci a předměty vynosíme, naložíme, odvezeme a samozřejmě ekologicky zlikvidujeme ve sběrných dvorech. Budeme velmi potěšeni, pokud si s naší sítí EXTRA VYKLÍZENÍ vyzkoušíte libovolné vyklízecí služby a přesvědčíte se o našich kvalitách, při poskytování uceleného servisu vyklízení.
Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení v Lounech, ale i v celém okrese Louny! Nenabízíme levné vyklízení v Lounech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecících služeb si prohlédněte náš ceník (viz vyklízení Louny ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Lounech zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování.
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook