Objednat

Stěhování Louny, vyklízení a vyklízecí práce

vyklízení

Poptáváte levné vyklízení ve městě Louny a hledáte odbornou a spolehlivou společnost, která vám tyto vyklízecí práce v Lounech poskytne? V Lounech i v celém širokém okolí Loun poskytujeme ten nejlepší a profesionální vyklízecí servis. Pod značkou kvalitní a prověřené franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám v Lounech nepřetržitě poskytujeme vyklízení domácností, vyklízení bytových a nebytových prostor, vyklízení a likvidace pozůstalostí, vyklízení rekreačních objektů, vyklízení sklepních kójí a garáží, vyklízení skladů, ale i vyklízení kanceláří, restaurací, obchodů a výrobních hal.

Co vyklízíme

Veškeré své objednávky a poptávky po vyklízecích pracích nám můžete volat na centrální linku 800 66 88 88 nebo si můžete vyplnit velmi přehledný a jednoduchý formulář vyklízení. Naši odborní technici vás již sami zkontaktují a celý proces vyklízení s vámi do detailů proberou a připraví.

Obraťte se na nás

Síť EXTRA VYKLÍZENÍ je skutečně jedničkou na trhu v oboru vyklízecích prací. Veškeré vyklízené věci a předměty vynosíme, naložíme, odvezeme a samozřejmě ekologicky zlikvidujeme ve sběrných dvorech. Budeme velmi potěšeni, pokud si s naší sítí EXTRA VYKLÍZENÍ vyzkoušíte libovolné vyklízecí služby a přesvědčíte se o našich kvalitách, při poskytování uceleného servisu vyklízení.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Louny

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklizení v Lounech, ale i v celém okrese Louny! Nenabízíme nejlevnější vyklízení v Lounech, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Louny ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Lounech zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Přejete si v Lounech zajistit kvalitní a spolehlivý úklid či mytí oken a hledáte úklidovou firmu která vám zajistí jakékoli úklidové práce? Objednejte si u nás úklid a mytí oken.

Chcete zajistit malování, čištění odpadů, montáž nábytku, sekání trávy, řezání dřeva, vrtání poliček nebo opravu nábytku a sháníte v Lounech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše hodinové manžely!


Službu vyklízení Louny vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Lounech od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Lounech. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Lounech. Skutečně naprostá spokojenost.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Lounech . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Lounech byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Lounech byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Lounech, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Lounech, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Lounech, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Lounech. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.