Stěhování Karlovarský kraj, vyklízení a vyklízecí práce

Karlovarský kraj

Se svou rozlohou pouhých 3 314 km2 se jedná o 3. nejmenší kraj České republiky ležící na západě země. Svou hranici sdílí mimo jiné s německou spolkovou zemí Bavorsko a Sasko, ale také s Ústeckým a Plzeňským krajem. Na jeho území žije téměř 300 tisíc obyvatel, pro které zajišťuje naše síť EXTRA VYKLÍZENÍ veškeré vyklízecí práce, ať se jedná o vyklizení pozůstalosti, domu či bytu, ale zajistíme i rychlé a levné vyklízení garáže, skladu, půdy a dalších prostor na přání zákazníka se zárukou kvalitně odvedené práce. Nejvyšší bod v kraji je hora Klínovec se svými 1 244 m. n. m. Karlovarský kraj je tvořen pouze 3 okresy, z nichž sídlo kraje se nachází právě ve městě Karlovy Vary, které jsou známé po celém světě díky každoročnímu konání mezinárodního filmového festivalu, na který přijíždějí celebrity z Čech i ze světa. V Chebu se nachází největší průmyslový park, ve kterém působí známé firmy ze všech různých oborů podnikání, jako je hračky vyrábějící firma Playmobil, logistická hala společnosti Tchibo či 2 haly přepravní společnosti DHL.

Službu vyklízení vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální vyklízecí služby:

Cheb Je to okres, který se nachází v Karlovarském kraji a je to nejzápadněji položený okres České republiky. Okresním městem je město Cheb a celkem se tento okres skládá ze 40 obcí. Velmi zajímavou památkou Chebska jsou takzvané smírčí kříže, které připomínají dávné tragédie. A všude poskytují své vyklízecí práce franchisanti z EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Chebu

Karlovy Vary Severozápadní hranici tohoto okresu tvoří hranice se Spolkovou republikou Německo. Okres Karlovy Vary se skládá celkem z 55 obcí, které se rozkládají na ploše zhruba 1520 kilometrů čtverečných. V okrese žije více žen než mužů – 52%. Na celé této ploše poskytují vyklízení a vyklízecí práce členové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Karlových Varech

Sokolov Severozápadní hranici tohoto okresu tvoří hranice s Německem. Okresním městem je město Sokolov, které se nachází osmnáct kilometrů západně od Karlových Varů a ve kterém žije zhruba dvacet tři tisíc obyvatel. I v tomto okrese lze non-stop objednávat vyklízení a stěhování ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ.

Chci vyklízet v Sokolově