EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888


Objednat

Vyklízení Česká republika

EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ

VYKLIZENÍ v České republice

Vyklízení v České republice - Požadujete v České republice zajistit a poskytnout kvalitní a spolehlivé vyklízení bytových prostor, jako například vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení bytu, vyklizení sklepa nebo třeba vyklizení domu v České republice? Stačí oslovit naši spolehlivou profesionální společnost EXTRA VYKLÍZENÍ, která poskytuje své vyklízecí práce nejen na celém území České republiky, ale kompletně po celé Evropské unii.

Česká republika je zemí, na jejímž celém území přímo působí naši členové franchisové sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Zásluhou toho vám můžeme kdekoli v České republice, kdykoli a okamžitě zajistit vyklizení bytových i nebytových prostor. Stejně tak vám v České republice zajistíme vyklizení bytu, vyklizení garáže, vyklizení kanceláří, vyklízení skladu, vyklizení obchodu, ale i vyklizení ubytovny, vyklizení restaurace nebo vyklizení stodoly. Následná likvidace odpadů je samozřejmostí při veškerých námi poskytovaných vyklízecích službách kompletně na celém území České republiky.

České republiky je lokalitou, kde si můžete kdykoli objednat naše profesionální vyklízecí práce, které vám právě v České republice velmi rádi a ochotně poskytnou naši zkušení a odborní pracovníci, včetně zajištění libovolného počtu kontejnerů potřebných na vyklízený odpad.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v České republice, ale i při vyklízení mimo Českou republiku! Nenabízíme levné vyklízení v České republice, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v České republice.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v České republice zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!

vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook