Extra Vyklízení
Profesionální vyklízecí služby
Počet zákazníků, kteří objednali naše stěhovací a vyklízecí služby v ČR a SR: dnes 45, tento týden 87, tento měsíc 631, tento rok 631
Objednat

Vyklízení a vyklízecí práce Praha 7

vyklízení a vyklízecí práce

Potřebujete sehnat odborníky na kvalitní a levné vyklízení v městské části Praha 7 a hledáte specializovanou společnost, která vám tyto vyklízecí práce na Praze 7 poskytne? Vyklízení bytových a nebytových prostor vám v Praze 7, ale i v dalších pražských částech zajistí a poskytne značková franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Zajistíme vám vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení bytu, vyklizení sklepa, vyklizení půdy, ale i vyklizení hotelu, vyklizení restaurace nebo vyklizení obchodu či krámu. Stačí, když si zavoláte na centrální linku 800 66 88 88 nebo svoji objednávku provedete pomocí formuláře na vyklízení.

Co vyklízíme

Veškeré naše vyklízecí práce jsou poskytovány zkušenými a proškolenými pracovníky ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Poskytujeme nejen vyklízení nemovitostí, ale vyklízíme a likvidujeme i stavební materiály, sutě, pneumatiky či sklo. Vyklízení všech předmětů a nepořádku zajišťujeme nejen z výše zmíněných nemovitostí, ale i z pozemků, zahrad či parcel. Tyto vyklízecí činnosti zajišťujeme nepřetržitě 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Obraťte se na nás

Celé uskupení profesionálů ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ je pro všechny z Prahy 5 jistotou záruky a kvality všech námi poskytovaných vyklízecích prací. Budeme velmi potěšeni, pokud se i vy rozhodnete pro výběr naší společnosti pro jakýkoli druh vyklízení, a následně se stanete našimi dalšími spokojenými klienty využívajícími našich spolehlivých vyklízecích služeb.

Kde poskytujeme naše služby

Vyklízení Praha 7

Naše společnost zajišťuje komplexní služby nejen při vyklízení na Praze 7, ale i v celé městské části Praha 7! Nenabízíme nejlevnější vyklízení na Praze 7, ale poskytujeme profesionální, spolehlivé a kvalitní služby skutečných odborníků. Před objednávkou námi poskytovaných vyklízecích služeb si prohlédněte, jaká je naše cena za vyklízení (viz vyklízení Praha 7 ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste na Praze 7 zájem o profesionální a spolehlivé stěhovací služby a práce? Objednejte si u nás stěhování.

Chcete zajistit vyklízecí služby?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 000 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti vyklízení a a vyklízecích služeb mohou nabídnout řadu dalších extra služeb, od vyklízení a likvidace pozůstalosti až po vyklizení před rekonstrukcí.

Naši TOP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.oIČ: 252 37 195, DIČ: 252 37 195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

FranchisantIvana Hrdinová
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Větrná 385, 250 63 Veleň
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJaroslav Mrazík
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Makovského 1177/1, 163 00 Praha 17
počet franchisových licencí: 1
FranchisantJindřich Grolmus
člen franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: U papírny 784/5, 170 00 Praha 7
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující stěhování, vyklízení a přepravu v této lokalitě:

Partnerstehovaniprahaking
partner franchisové sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ
adresa: Bělohorská 1690/128, 169 00 Praha 6
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb vyklízení od zákazníků:

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení na Praze 7. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení na Praze 7 . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby na Praze 7 byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení na Praze 7 byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet na Praze 7, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti na Praze 7, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení na Praze 7, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení na Praze 7. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce na Praze 7. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení na Praze 7 od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto poradila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.