EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Karlovy Vary

Vyklízení Karlovy Vary

Vyklízení Karlovy Vary

V celém Karlovarském kraji, ale hlavně v Karlových Varech vám kdykoli na vaši žádost zajistíme a poskytneme dokonalé vyklízecí služby. Pod záštitou kvalitní a prověřené značky franchisové sítě EXTRA SLUŽBY vám poskytneme kompletní a ucelený servis vyklízecích služeb. Vyklidíme vám veškeré bytové i nebytové prostory.

Chcete vyklidit byt? Vyklidíme vám byt. Chcete vyklidit garáž nebo půdu? Vyklidíme vám garáž nebo půdu. Chcete vyklidit sklady nebo vyklidit firemní prostory? Vyklidíme vám prostě sklady nebo vyklidíme vaše firemní prostory. Vyklidíme a zlikvidujeme vám pozůstalosti. Žádná nemovitost nebo pozemek určený k vyklízení pro nás není problém. Vyklízíme ubytovny a hotely, vyklízíme restaurace i bary, vyklízíme obchody i prodejny. Vyklízíme veškeré druhy materiálů, jako jsou papíry, látky, sklo, železo, plechy, plasty, sutě, ale i nepotřebný stavební materiál.

Na Karlovarsku jsme vám s poskytováním našich dokonalých vyklízecích pracík dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. Své objednávky na vyklízení libovolné nemovitosti můžete uskutečnit kdykoli prostřednictvím objednávkového formuláře nebo prostřednictvím naší centrální linky 800 66 88 88. Všechny naše zkušené pracovníky ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ si skutečně oblíbíte, a to nejen kvůli pracovitosti, ale i kvůli ochotě, obětavosti a profesionalitě.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Karlových Varech, ale i při vyklízení v celém okrese Karlovy Vary! Nenabízíme levné vyklízení v Karlových Varech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Karlových Varech.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Karlových Varech, ale i při vyklízení v celém okrese Karlovy Vary! Nenabízíme levné vyklízení v Karlových Varech, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Karlových Varech.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Karlových Varech zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Karlovy Vary

Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Karlových Varech. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Karlových Varech. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Karlových Varech byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Karlových Varech byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Karlových Varech, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Karlových Varech, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Karlových Varech, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Karlových Varech. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Karlových Varech. Skutečně naprostá spokojenost.Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Karlových Varech od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook