Hlavní město Praha

Jihočeský

Jihomoravský

Karlovarský

Královéhradecký

Liberecký

Moravskoslezský

Olomoucký

Pardubický

Plzeňský

Středočeský

Ústecký

Vysočina

Zlínský

Zahraničí


Vyklízení Jihlava

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:

Máte zájem o vyklízení? Vyplňte formulář nebo nás kontaktujte na 800 668 888.

(poplatek za urgentní výjezd)

VYKLÍZENÍ JIHLAVA

Vyklízení Jihlava - Vyklizení bytu, vyklizení a likvidaci pozůstalosti, vyklizení starého nábytku. Vyklizení chaty i chalupy, vyklizení kanceláří, vyklizení nemovitosti, vyklizení sklepa nebo vyklízení půdy. Zajistíme i vyklízení ubytovny či hotelu. Všechny tyto vyklízecí činnosti vám v Jihlavě a celém okolí Jihlavska zajistí a poskytnou velmi zkušení pracovníci franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vyklízíme a likvidujeme veškeré druhy materiálu 24 hodin denně. Vyklízíme nábytek, sklo, porcelán, papíry, dřevo, plasty, kovy, ale vyklízíme i stavební materiály nebo sutě.

Vyklízíme nemovitosti nejen pro fyzické osoby, ale vyklízíme i pro podnikatele a státní instituce. Kdykoli vám na základě vaší objednávky zajistíme vyklízení obchodů, vyklízení restaurací a barů, škol, školek, divadel, muzeí, vyklízení hotelů a ubytoven nebo úřadů. Na vyžádání poskytujeme i vyklízení a ekologickou likvidaci odpadů na klíč.

Nejen v Jihlavě stěhujeme a vyklízíme nepřetržitě 365 dní v roce. Veškeré vyklízení bytových i nebytových prostor poskytují odborníci na vyklízení ze sítě EXTRA VYKLÍZENÍ. Objednávky na vyklízecí práce si můžete kdykoli objednat z pohodlí svého domova prostřednictvím našeho online objednávkového formuláře nebo prostřednictvím centrální bezplatné infolinky 800 66 88 88. Bude nám skutečně ctí, pokud naši síť EXTRA VYKLÍZENÍ v Jihlavě oslovíte se svými požadavky po vyklízecích službách.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Jihlavě, ale i při vyklízení v celém okrese Jihlava! Nenabízíme levné vyklízení v Jihlavě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Jihlavě.


vyklízení bytových i nebytových prostor
• vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
• zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
• pouze proškolení a zkušení pracovníci
• demolice dřevěných i zděných staveb
• komplexní vyklízecí služby na klíč
• vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
• vyklízení se zárukou a bez rizika
• profesionální úklidové služby a mytí oken
• profesionální práce hodinových manželů


Ceny jsou uvedeny bez DPH. Více informací viz. podrobný ceník.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Jihlavě, ale i při vyklízení v celém okrese Jihlava! Nenabízíme levné vyklízení v Jihlavě, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Jihlavě.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Jihlavě zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás STĚHOVÁNÍ!


Zvolte další služby, které vám můžeme nabídnout:
společnost: RISS COMPANY s.r.o. - FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
 

    Recenze vyklízení Jihlava

    Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Jihlavě od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Jihlavě. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Jihlavě. Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Jihlavě byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Jihlavě byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Jihlavě, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Jihlavě. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Jihlavě, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Jihlavě, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Jihlavě. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

 


© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt