EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení Sokolov

Vyklízení Sokolov

Vyklízení Sokolov

Vyklízení Sokolov - Již řadu let poskytuje naše franchisová síť EXTRA SLUŽBY kvalitní a spolehlivý vyklízecí servis v Sokolově a jeho okolí. Pro všechny naše klienty uděláme maximum, aby byly námi poskytované vyklízecí práce přesně takové, jaké si je klient představuje. Pracujeme a vyklízíme nepřetržitě 24 hodin denně. Stejně tak nepřetržitě funguje i naše linka 800 66 88 88.
Vyklízíme byty, vyklízíme domy, vyklízíme chalupy i chaty, vyklízíme a likvidujeme pozůstalosti, sklepy i garáže. V Sokolově vyklízíme i pozemky, zemědělské usedlosti nebo například úřady, školy i restaurace. O celý průběh vyklízení se postarají od A do Z naši zkušení a proškolení pracovníci oblečení ve žlutých stejnokrojích. Své objednávky vyklízení můžete kdykoli uskutečnit například prostřednictvím objednávkového formuláře.
Vyklízení poskytujeme jak fyzickým osobám, tak i pro právnické subjekty nebo pro státní instituce. Kromě vyklízení zajištujeme i kompletní stěhovací služby. Veškeré naše práce jsou poskytovány za jasně a přehledně stanovených cenových podmínek, na základě našeho ceníku vyklízení. Objednejte si svůj požadavek na vyklizení a likvidaci u naší sítě EXTRA VYKLÍZENÍ, uděláme pro vás maximum.
Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklízení v Sokolově, ale i při vyklízení v celém okrese Sokolov! Nenabízíme levné vyklízení v Sokolově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Sokolově. Před vyklízením v Sokolově nebo před objednávkou libovolných vyklízecích služeb v Sokolově si prohlédněte náš ceník vyklízení Sokolov (viz vyklízení Sokolov ceník).
Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklízení nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Sokolově zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás stěhování!
Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
kompletní profesionální vyklízecí práce
vyklízení domácností, vyklízení bytů i domů
vyklízení garáží, vyklízení sklepů a půd
vyklízení a likvidace pozůstalostí a pozemků
vyklízení krámů, prodejen a obchodů
vyklízení ubytoven, hotelů a pensionů
vyklízení restauračních zařízení a barů
vyklízení chat, chalup a zemědělských usedlostí
vyklízecí služby NONSTOP po celé ČR
vyklízení skladů, vyklízení firem a kanceláří
likvidace veškerého druhu materiálu
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení Sokolov

Na základě doporučení od mé kamarádky jsem využila vyklízení v Sokolově od společnosti EXTRA VYKLÍZENÍ. Jsem velmi ráda, že mi kamarádka takto porodila, protože služby této společnosti byly skutečně dokonalé. Vyklízení proběhlo bez sebemenšího problému, aniž by jsem se musela o něco starat. Vše bylo vyklizeno za pár hodin a cena byla parádní. Určitě doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY nám zajišťovala vyklízení v Sokolově. Vše co jsme si domluvili perfektně sedělo. V sobotu ráno byl přistaven kontejner na odpad a kompletní vyklízení bylo hotové za pár hodin. Výborná cena, profesionální přístup, perfektní domluva👍.Děkuji za poskytnuté vyklízení v Sokolově . Vašeho lidského přístupu si skutečně vážím. Určitě budu vaši firmu každému doporučovat.Vaše vyklízecí služby v Sokolově byly naprosto dokonalé. Moc děkuji za vaši ochotu a slevu, kterou jste mi poskytli vzhledem k mé finanční situaci. Jsem vám velmi vděčná, moc děkuji.Celý proces vyklízení v Sokolově byl proveden na jedničku. Tuto společnost s názvem EXTRA VYKLÍZENÍ určitě doporučuju.Pokud budu ještě někdy něco vyklízet v Sokolově, rozhodně si opět vyberou vás. Děkuju vám za vaši ochotu, za vaše rady a velmi lidský přístup. Děkuju.U této společnosti jsem si objednala vyklízecí práce v Sokolově. Skutečně naprostá spokojenost.Když jsem předevčírem vyklízela dvě nemovitosti v Sokolově, na základě kladných referencí jsem si vybrala společnost EXTRA VYKLÍZENÍ. Že se bude jednat o profesionály jsem tak nějak počítala, ale nasazení a ochota, se kterou jsem se setkala u pracovníků této firmy my skutečně ohromila. Ve svém životě jsem už zažila spoustu poskytovatelů služeb, ale ještě u nikoho jsem se nesetkala s tak velkým srdcem. Konkrétně by jsem chtěla poděkovat panu Václavovi, který veškeré tyto vyklízecí práce zajišťoval a vše koordinoval. Pokud budu ještě někdy v životě potřebovat zajistit vyklízení v Sokolově, určitě se obrátím na tuto společnost. Jednoznačně doporučuji všem, aby využili tuto firmu EXTRA VYKLÍZENÍ.Vyklízení v Sokolově. Precizní a spolehliví. Děkuji vám za vaše služby.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook