EXTRA VYKLÍZENÍ a STĚHOVÁNÍ
800668888
Objednat

Vyklízení půdy Sokolov

Vyklízení půdy Sokolov

Vyklizení půdy v Sokolově

Vyklizení půdy Sokolov - Přejete si vyklidit půdu v Sokolově a hledáte schopnou a spolehlivou společnost ze Sokolova či okolí, která vám tyto vyklízecí práce poskytne? Naše franchisová společnost EXTRA STĚHOVÁNÍ a EXTRA VYKLÍZENÍ se vyklízecími pracemi zabývá na profesionální úrovni. Postaráme se vám od A do Z o kompletní vyklizení půdy či půdních prostor, které požadujete vyklidit. Zajistíme proškolené pracovníky, přistavíme vhodné vozidlo nebo kontejner a vyklidíme z vaší půdy vše, co si budete přát. Vyklízené a likvidované věci z vaší půdy roztřídíme a odvezeme do sběrných dvorů v Sokolově nebo okolí. Tyto vyklízecí práce vám poskytneme kdykoli, a to v celém okrese Sokolov.

Společnost EXTRA VYKLÍZENÍ zajišťuje kompletní vyklízecí práce nejen při vyklizení půdy v Sokolově, ale i při vyklizení půdy v celém okrese Sokolov! Nenabízíme levné vyklízení v Sokolově, ale nabízíme profesionální, spolehlivé a kvalitní vyklízení a vyklízecí služby v Sokolově.

Pokud máte zájem, můžeme vám kromě vyklizení půdy nabídnout i jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Měli byste v Sokolově zájem o stěhovací služby? Objednejte si u nás Stěhování!

Hledáte kvalitní vyklízecí služby? Oslovte naši společnost nezávaznou poptávkou:
vyklízení bytových i nebytových prostor
vyklízení včetně víkendů i svátků
vyklízení nemovitostí před rekonstrukcí
zajištění a přistavení kontejnerů na vyklízení
pouze proškolení a zkušení pracovníci
demolice dřevěných i zděných staveb
komplexní vyklízecí služby na klíč
vyklízení včetně odvozu a ekologické likvidace
vyklízení se zárukou a bez rizika
profesionální úklidové služby a mytí oken
profesionální práce hodinových manželů
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA STĚHOVÁNÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze vyklízení půdy Sokolov

Od začátku do konce skutečně perfektní a profesionální služby. Pomocí této firmy jsme vyklízeli půdu uvnitř naší vily v Sokolově. Tento nelehký úkol zorganizovali naprosto skvěle. Zajistili rukáv, zajistili kontejner na odpady, vše zlikvidovali přesně podle mých představ. Dokonce mi zajistili kompletní úklid celé půdy. Tento servis služeb skutečně doporučuji.Vyklízení půdy v Sokolově proběhlo velmi kvalitně a šetrně. Výborná cena, dokonalý servis.Chtěl by jsem moc poděkovat za vyklízení půdy v našem baráku v Sokolově, o které jste se mi postarali minulý týden. Vaší společnost budu určitě dál doporučovat.Od kolegy z práce jsem dostal kontakt na tuto společnost. Musím uznat, že se mi skutečně perfektně postarala o vyklizení půdy v Sokolově. I já budu nadále předávat kontakty na tuto společnost EXTRA SLUŽBY.Ve čtvrtek jste mi zajišťovali vyklízení půdy v Sokolově. Chtěl by sem Vám touto cestou poděkovat za velmi kvalitně odvedenou práci. Určitě si nechám uložené vaše telefonní číslo a v případě potřeby vás opět velmi rád využiju.Naprosto perfektní splnění mé objednávky na vyklizení půdy v Sokolově. Všechno zajistili, o nic jsem se nemusel starat. Rozhodně doporučuji.Společnost EXTRA SLUŽBY je skutečně asi nejlepší vyklízecí společnost v naší republice. V pondělí mi zajišťovali dosti složité vyklízení půdy v našem domě v Sokolově a musím uznat, že vše proběhlo na jedničku. Pokud budu ještě někdy potřebovat podobné služby, rozhodně si vyberou tuto společnost.

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook